Designteka

II edycja akcji Love Rower

20.04.2015

II edycja rowerowej niedzieli w Concordia Design odbędzie się 26 kwietnia w godzinach od 12:00 do 17:00. W programie: znakowanie rowerów przez Policję, kurs pierwszej pomocy ze Strażą Pożarną, kiermasz, punkt drobnych napraw rowerowych, a dla dzieci i całych rodzin zawody z nagrodami i rowerowe kolorowanki. Udział w zawodach i innych atrakcjach jest bezpłatny.

Love Rower to dobry pomysł na rozpoczęcie sezonu. Zapraszamy do Concordii z rowerami, które będzie można przygotować do nowego sezonu – oznakować przez Policję i sprawdzić, czy nasz pojazd jest sprawny. Jak ktoś roweru nie ma, będzie mógł go kupić, albo tylko uzupełnić brakujące elementy wyposażenia. Co ważne, na stoiskach będą rowery wyjątkowo dobrze zaprojektowane – m.in. przez Chillovelo – markę, która robi dwuślady na zamówienie.

Dzieci będą mogły wziąć udział w zawodach. „Żółwia jazda”, „Tor przeszkód” i „Rodzinny Tandem” to konkurencje, w których można wystartować i wygrać nagrody. Na zawody należy zabrać własny rower i koniecznie kask! Młodsze dzieci będą mogły spędzić czas z rowerową kolorowanką, a wszyscy – naładować akumulatory jedząc obiad w restauracji Concordia Taste.

Od godz.13.00 odbędą się zawody. Zaplanowaliśmy 3 konkurencje rowerowe – dla dzieci w różnym wieku i dla rodzin. Po zawodach wręczymy nagrody.

Konkurencja I („żółwia jazda”) kat.8-13 chłopcy i dziewczęta

Zawodnik musi pokonać rowerem odcinek ok. 20 metrów w jak najdłuższym czasie. Uwaga! Nie można dotknąć nogą podłoża!;)

Konkurencja II (tor przeszkód) kat. do 7 lat oraz 8-13 chłopcy i dziewczęta

Zawodnik pokonuje wyznaczony odcinek slalomem pomiędzy ustawionymi przeszkodami, a następnie podjeżdża do miejsca, z którego bierze ringo i jadąc rowerem umieszcza go na tyczce. Następnie pokonuje przejazd po równoważni.

Konkurencja rodzinna – dziecko + rodzic

Rozpoczyna dziecko, pokonując tor przeszkód składający się ze slalomu, następnie przejechanie przez bramkę ustawioną z tyczek, kończąc przejazd zawodnik musi przejechać po równoważni. Z chwilą przejechania mety, stratuje osoba dorosła z tacą piłek powtarzając te wszystkie czynności.

UWAGA!

Na zawody przychodzimy z własnymi rowerami. Każdy uczestnik powinien też mieć kask rowerowy, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne wypadki.

Więcej informacji na stronie: www.concordiadesign.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas