Designteka

wydarzenia

II edycja STREFY STUDENTA

22.01.2013

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych projektantów i studentów do wzięcia udziału w II edycji STREFY STUDENTA organizowanej w ramach V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań PACKAGING INNOVATIONS! Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 10-11 kwietnia 2013 w warszawskiej Hali EXPO XXI (Hala nr 1). Udział w STREFIE STUDENTA stanowi wyjątkową okazję do zaprezentowania swych kreatywnych rozwiązań w branży opakowań.

Warunki uczestnictwa w STREFIE STUDENTA:

Akcja kierowana jest do studentów, absolwentów oraz młodych projektantów poniżej 26 roku życia, niezwiązanych zawodowo z przedsiębiorstwami zajmującymi się projektowaniem bądź produkcją opakowań. Każdy z uczestników ma równe szanse. Nagradzamy pomysłowość i chęć współtworzenia przedsięwzięcia.

ZASADY UDZIAŁU W STREFIE STUDENTA

1. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2013 r. – czasu jest coraz mniej, więc liczymy na szybki odzew!

2. Od 18 lutego do 8 marca 2013 r. na facebook’owym profilu targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw przeprowadzone zostanie głosowanie na najlepsze prace

3. 11 marca 2013 r. spośród nadesłanych opakowań wyłonimy 10 najlepszych, których autorzy wezmą udział w akcji

4. 10 – 11 kwietnia 2013 r. w Warszawie projektanci opakowań o najwyższej popularności zaprezentują swoje projekty podczas targów Packaging Innovations!

Jakie korzyści daje udział w STREFIE STUDENTA?

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu młodzi projektanci oraz studenci mają możliwość przedstawienia prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży. Pozwala to na nawiązanie wielu kontaktów biznesowych zarówno z firmami produkującymi opakowania, jak i z przedsiębiorstwami je wykorzystującymi. Nasze targi corocznie gromadzą przedstawicieli dużych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej oraz mniejszych przedsiębiorców zainteresowanych oryginalnymi i nietypowymi opakowaniami. Stanowi to jedną z niewielu okazji do skonfrontowania swych pomysłów z wymogami rynku, zapoznania się z nowinkami technologicznymi, czy wreszcie pozyskania cennych porad ze strony ekspertów z branży opakowań.

Udział w strefie Studenta podczas Targów Opakowań Packaging Innovations 2011 dało mi niepowtarzalną możliwość do pokazania swoich prac dla szerszego grona odbiorców. To również okazja do konfrontacji i porównania z innymi ciekawymi projektami.

Absolwentka ASP Łódź

Szczegółowe informacje na temat STREFY STUDENTA można znaleźć na stronie organizatora targów www.easyfairs.com/pl oraz na profilu targów na Facebooku www.facebook.com/pi.warsow

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas