Designteka

wydarzenia

III spotkanie Internity Insights

22.10.2012

Internity Insights – to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami i trendwatcherami, trendsetterami. Nie chcemy skupiać się na tym co było, pokazujemy co będzie, w którym kierunku warto się rozwijać, gdzie szukać inspiracji i motywacji do rozwoju zawodowego i osobistego.

W ramach trzeciego z cyklu spotkania w dniu 11 października o godz. 18.oo z wykładem SPECIALITIES – czyli w co grają ludzie, oraz dlaczego warto dbać o jeże i żaby i co do tegoma dizjan – wystąpił dr Dr Leszek Mellibruda, psycholog biznesu, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Postdoctoral Fellowship Johns Hopkins University (USA), przez 8 lat był Radcą Ministra w USC odpowiedzialnym za przenoszenie najlepszych praktyk z sektora prywatnego do administracji rządowej, konsultant wielu firm i korporacji, prowadzi projekty edukacyjne i treningi warsztatowe przygotowujące managerów do wdrażania nowoczesnych systemów i strategii zarządzania i samodoskonalenia.

Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem publiczności, która również w trakcie rejestracji na spotkanie licznie odpowiedziała na zadane przez prelegenta pytania w krótkiej ankiecie, mającej na celu pokazanie najbardziej kluczowych zagadnień związanych z pracą architektów wnętrz, dizajnerów. Udało się nie tylko odpowiedzieć na pytania dotyczące żab i jeży, ale również niemalże na pytanie: jak żyć?

O dobre samopoczucie gości po wykładzie zadbała marka Absolut i restauracja EndorfinaFoksal, która użyczyła nam również swojego miejsca.

Samo spotkanie zaś nie byłoby możliwe bez wsparcia Partnerów wydarzenia> firm Hansgrohe, Marazzi i Duravit.

 

Zapraszamy już 13 grudnia na spotkanie z Josephine Green!

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas