Designteka

lifestyle

Szykowny Chocolate

26.08.2009

Świat mody orzeka: nowy LG Chocolate BL40 stanie się ikoną ekskluzywnego designu.

fot. pl.lge.com

Czaruje, zachwyca, uwodzi, zniewala – tak guru świata mody określają nowy telefon LG Chocolate BL40.

Zapytani o opinię na temat wchodzącego na rynek modelu redaktorzy i trendsetterzy z czołowych magazynów lifestylowych na świecie nie mieli wątpliwości, że będzie to przebój jesieni 2009.

Stylowy, zaprojektowany, by cieszyć oko i świadczyć o najlepszym guście użytkownika, nowy LG Chocolate BL40 kryje w sobie szereg zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że bez wątpienia błyskawicznie zdobędzie on szczyty popularności.

fot. pl.lge.com

„Wygląda raczej jak elegancka papierośnica w stylu Art Deco (…) Jestem nim po prostu oczarowana” ― powiedziała Charlotte Sinclaire, redaktor prowadząca magazyn Vogue.

Zdaniem Dylana Jonesa z magazynu GQ nowy LG Chocolate BL40 „wyznacza zupełnie nowy kierunek w konwencjonalnym wzornictwie telefonów”. „Jest stylowy, szykowny, błyszczący – to prawdziwy supermodel” – dodaje Jones.

Z kolei Mansel Fletcher, stylista z magazynu Esquire, docenia przede wszystkim „powściągliwe, ale wysmakowane wzornictwo LG Chocolate”, a Tony Chambers, redaktor naczelny magazynu Wallpaper, dodaje, że szczególną cechą nowego modelu jest elegancka, nieco tajemnicza, modernistyczna obudowa.

fot. pl.lge.com

O tym, że nowy LG Chocolate BL40 nie tylko trzeba, ale i wypada mieć, przekonana jest Marissa Bourke, redaktor kreatywna magazynu ELLE. „To wyjątkowo szykowny wzorniczo model, który wyznacza nowe standardy dyskretnego luksusu” – podsumowała Bourke.

fot. pl.lge.com

Źródło i zdjęcia: www.lge.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas