Designteka

wydarzenia

InniLiving Concept w Krakowie

27.09.2011

Design ze smakiem – to idea przyświecająca nowemu miejscu na mapie Krakowa.Miejscem tym jest stoisko InniLiving Concept, usytuowane w dolnym pasażu Galerii Kazimierz, naprzeciw drogerii Sephora.

Już od 1 października Krakowianie kupić będą mogli produkty cenionych i wielokrotnie nagradzanych za pierwszorzędne wzornictwo i wykonanie firm Koziol, Joseph Joseph czy Lekulé. Niezwykle przemyślane, funkcjonalne akcesoria do kuchni, łazienki czy biura są także wspaniałym pomysłem na niezobowiązujący prezent.

Stoisko jest kolejnym krokiem w stronę upowszechniania dobrego wzornictwa przez markę InniLiving Concept, której internetowy sklep oferował dotychczas meble i akcesoria cenionych, także niszowych, producentów. Tym samym sklep InniLiving Concept poszerza swoją ofertę o bardziej dostępne cenowo akcesoria, przenosząc ofertę stoiska w przestrzeń wirtualną. Na stronach i w internetowych społecznościach InniLiving.pl znaleźć będzie można konkursy, w których nagrodami będą sklepowe akcesoria.

Z okazji otwarcia stoiska, InniLiving Concept przewidziało atrakcyjne rabaty. Kupon upoważniający do zakupów z 10-procentową zniżką odebrać można na stoisku InniLiving Concept w październiku. Kupon ważny jest do końca października.

Więcej na inniliving.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas