Designteka

wydarzenia

Internity Insights / IV spotkanie

07.01.2013

Internity Insights – to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami i trendwatcherami, trendsetterami. Nie chcemy skupiać się na tym co było, pokazujemy co będzie, w którym kierunku warto się rozwijać, gdzie szukać inspiracji i motywacji do rozwoju zawodowego i osobistego.

W ramach czwartego i ostatniego w 2012 roku z cyklu spotkania w dniu 13 grudnia o godz. 18.oo z wykładem Engaging with the Future Differently: From Pyramids to Pancakes, wystąpiła specjalnie dla gości Internity Josephine Green, Dyrektor, Beyond20, Wielka Brytania.

Poprzez przełamywanie stereotypowego myślenia, Josephine skłania nas to refleksji nad tym, dlaczego struktura społeczna zmienia się z pionowej w poziomą, dlaczego wiedząc skąd przychodzimy nie wiemy dokąd zmierzamy – stąd przewrotny tytuł spotkania From Pyramids to Pancakes. Mówiąc o strategiach, badaniach, innowacji i wzornictwie, Josephine Green wskazuje nowe modele przywództwa oparte na nowych zasadach zarządzania i kultury organizacji, pokazuje jak wspólnie kreować nową rzeczywistość.

Podczas spotkania, na które licznie przybyli projektanci, architekci wnętrz, dziennikarze i producenci współpracujący z Internity, Josephine Green starała się przekazać specyfikę zmieniającego się społeczeństwa i konieczność uwrażliwienia się na zmiany, zwłaszcza poprzez bardziej elastyczne podejście do metod zarządzania organizacjami. Po zakończonej części merytorycznej, zgromadzeni goście spędzali czas przy dźwiękach prezentowanych przez Tandem Dyskdżokejski w przestronnych i przyjaznych wnętrzach klubu 1500m2 Do Wynajęcia.

 

O dobre samopoczucie gości po wykładzie zadbała marka Absolut.

Jak przebiegało nasze spotkanie mogą zobaczyć Państwo tutaj:

http://vimeo.com/55667572

Samo spotkanie zaś nie byłoby możliwe bez wsparcia Partnerów wydarzenia – firm Hansgrohe, Marazzi i Duravit.

{designteka.pl} objęła patronat nad wydarzeniem!

Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach cyklu Internity Inisght w 2013 roku.

Szczegóły już wkrótce na www.internity.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas