Designteka

wydarzenia

Internity Insights

19.02.2012

Internity Insights – to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami i trendwatcherami, trendsetterami. Nie chcemy skupiać się na tym co było, pokazujemy co będzie, w którym kierunku warto się rozwijać, gdzie szukać inspiracji i motywacji do rozwoju zawodowego i osobistego.

Zapraszamy na pierwszy z cyklu Master Class – pod hasłem WHAT WILL BE NEXT? który specjalnie dla Państwa wygłosi Zuzanna Skalska trendwatcher, ekspert w analizowaniu trendów, strategiczny doradca w holenderskim studio projektowym Van Berlo, współtwórca poznańskiej wyższej szkoły dizajnu School Of Form.

Termin: 2 marca (piątek), godz. 18.oo

Miejsce: Salon Internity Duchnicka, ul. Duchnicka 3, Warszawa

Wstęp TYLKO po dokonaniu rejestracji ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu (formularz na poniższej stronie):

http://www.internitysa.pl/aktualnosci,4,1.html

Zuzanna Skalska

Od ponad 14 lat zajmuje się monitorowaniem trendów w różnych dziedzinach przemysłu. Jej klientami są zarówno wielkie światowe korporacje, jak i średnie oraz mniejsze firmy. Studiowała na Design Academy Eindhoven oraz Akademii Sztuki i Projektowania w Den Bosch. Po dyplomie1998 roku, rozpoczęła swoja karierę w Philips Design, jako Sensorial Trend Analyst w departamencie strategii firmy Philips.

Obecnie, od ponad 11 lat, pracuje dla największego holenderskiego studia projektowego VanBerlo, gdzie odpowiedzialna jest za stale monitorowanie trendów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Zuzanna jest autorka książek 360°Trend Report nagrodzonych prestiżowa nagroda Red Dot Design Award 2009 oraz Nominacja w Design Award of the Federal Republic of Germany 2011.

Jest wykładowcą na Uniwersytecie TU/e w Eindhoven na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Od ponad 7 lat jest członkiem zarządu corocznej imprezy miejskiej Dutch Design Week w Eindhoven w Holandii. Jednocześnie od lat prowadzi (także w Polsce) wykłady i warsztaty na temat trendów.

Jest pomysłodawca Wyższej Szkoły Designu (School of Form) w Poznaniu oraz bohaterka filmu „Dizajnerki” produkcji DOMO Canal Plus. Według książki Giana Luki Amadei, pt. „Discovering Women in Polish Design: Interviews & Conversations” Zuzanna Skalska jest jedna z najważniejszych kobiet w naszym rodzimym wzornictwie.

Partnerzy:

Hansgrohe, www.hansgrohe.pl

Marazzi, www.marazzi.pl

Duravit, www.duravit.pl

Absolut, www.projektpokolenie.pl

Marta Wajda, www.martawajda.pl

My’o'My, ww.myomy.pl

{designteka.pl} objęła patronat nad wydarzeniem!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas