Designteka

wydarzenia

KIDS fashion&design

17.05.2013

8 edycja Pchlego – Targu Projektów dla Dzieci odbędzie się 9 czerwca na Stadionie Narodowym w ramach HUSH WARSAW – najciekawszego modowego wydarzenia tego roku.

HUSH WARSAW to dowód, że moda w Polsce dobrze się rozwija. To również dowód na to, że mamy zdolnych projektantów i duży popyt na niszowe marki, które do sprzedaży potrzebują tylko profesjonalnej oprawy.

Pchli – Targ Projektów dla Dzieci to autorski pomysł Anety Kowalskiej, mamy i projektantki, która potrafi w jednym miejscu i czasie zgromadzić niezwykłą ilość energii w postaci artystów, projektantów, autorów, wiecznie poszukujących rodziców i cudownie energetycznych dzieci. Każdą z 7 dotychczasowych edycji targów wypełniały bardzo starannie wyselekcjonowane projekty tworzone z myślą o dzieciach: moda, akcesoria, zabawki, książki, ilustracja, design i fotografia. Wiele lubianych dzisiaj marek dziecięcych miało swoją premierę właśnie na Pchlim. Dodatkiem do targów jest zawsze dobre i zdrowe jedzenie oraz bardzo twórczy nastrój.

9 czerwca wszystkich poszukujących lepszej strony świata dla swoich dzieci zapraszamy do specjalnej strefy KIDS fashion&design w ramach HUSH WARSAW. Spotkacie tam nie tylko najlepszych projektantów, twórców i autorów, ale pobawicie się razem w strefie zabawy, zjecie coś dobrego i obejrzycie Stadion Narodowy! Z myślą o dzieciach, które będą chciały odpocząć od rodziców powstanie specjalna strefa, w której pod okiem profesjonalnych niań będą mogły realizować swoje dziecięce pomysły. KIDS fashion&design to gwarancja niezapomnianych wrażeń i inspirujących spotkań!

HUSH WARSAW to kolejna edycja targów mody dla niezależnych projektantów, które dotychczas odbywały się 2 razy do roku pod nazwą Ściegi. W ciągu zaledwie 3 lat, dzięki wsparciu projektantów, mediów i fanów, impreza rozrosła się do imponujących rozmiarów. 10 doskonale przyjętych edycji wydarzenia, ogromna frekwencja kupujących oraz coraz większe zainteresowanie niszową modą tworzoną w Polsce skłoniły organizatorki do rozszerzenia koncepcji targów.

Utrzymany w formule jednodniowego pop-up sale HUSH WARSAW to autorski pomysł Anny Pięty i Magdy Korcz – menedżerek kultury, sztuki i designu, których doskonałe wyczucie trendów, doświadczenie oraz nieskrępowana wyobraźnia zaprowadzą nas w tym roku na Stadion Narodowy. 9 czerwca w nowoczesnej przestrzeni swoje projekty wystawi ponad 150 wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. HUSH WARSAW to gwarancja autorskich projektów, niezwykłych materiałów, oryginalnych form w limitowanych edycjach i przystępnych cenach.

Głównym założeniem HUSH WARSAW jest promocja młodych i niezależnych marek, których produkty są innowacyjnymi projektami i zgodnie z ideą „slow fashion” powstają w niewielkich ilościach na rynku lokalnym.

HUSH WARSAW. Wybieraj świadomiej.

Więcej informacji szukajcie na:

www.hushwarsaw.com

www.facebook.com/SCIEGI.SCIEGI

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas