Designteka

wydarzenia

Kids Design Weekend

29.06.2016

Kids Design Weekend pełen barw i wrażeń!

Ogromna frajda z malowania, owocowo-warzywne obrazy, mnóstwo barw, a przede wszystkim doskonała zabawa – tak w skrócie można podsumować Kids Design Weekend, który zorganizował Muppetshop w ogrodzie warszawskiej restauracji Flaming and Co. w pierwszy weekend czerwca.

Dwa dni – 4 i 5 czerwca 2016 r. w restauracji Flaming and Co. upłynęły pod znakiem twórczości dzieci w ramach zorganizowanego przez Muppetshop Kids Design Weekend. Pretekstem do spotkania małych i dużych twórców był oczywiście poprzedzający wydarzenie Międzynarodowy Dzień Dziecka. Było malowanie przestrzennych „domów” na dużych kartonowych pudłach, a także wielkoformatowych obrazów na sztalugach i małych obrazków na kartkach, a na koniec wspólne budowanie instalacji artystycznej z prac dzieci uczestniczących w zabawie. Zajęcia artystyczne odbywały się pod okiem Mateusza Rokickiego, jednego z najbardziej znanych twórców street artu w Polsce oraz jego zespołu – Live Media Crew.

Małe elegantki miały też niepowtarzalną okazję pomalować sobie zmywalnymi lakierami paznokcie we wszystkich kolorach tęczy, na co tym razem ich rodzice z ochotą wyrazili zgodę. Tworzenie owocowo-warzywnych obrazów stało się dopełnieniem pełnego atrakcji i barw dnia. Muppetshop, który jest organizatorem tego wydarzenia, zadbał także o mnóstwo niespodzianek i nagród dla wszystkich uczestników zabawy. Maluchy i ich rodzice spędzili pełen relaksu weekend i mieli doskonałą, kreatywną zabawę, zwłaszcza że pogoda dopisała.

Organizatorem Kids Design Weekend był Muppetshop – stacjonarny salon oraz sklep internetowy, specjalizujący się w dobrym rodzinnym designie i najwyższej jakości artykułach wyposażenia wnętrz, które rosną wraz z dziećmi. W ofercie sklepu są najwyższej jakości produkty światowych marek wzorniczych, a także akcesoria dla dzieci. Muppetshop pomaga także urządzać wnętrza mieszkań, doradza indywidualnym inwestorom oraz kreatywnie współpracuje z architektami, projektantami wnętrz oraz dekoratorami.

Flaming and Co. to warszawska restauracja słynąca z wyjątkowej kuchni, niepowtarzalnej atmosfery i dbałości o szczegóły.

Live Media Crew zajmuje się wielkoformatowym malarstwem ściennym oraz tworzeniem murali na fasadach i wnętrzach budynków.

{designteka.pl} objęła patronat nad wydarzeniem!

Więcej na www.muppetshop.eu

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas