Designteka

wnętrza

Kolekcja Axor Starck V

01.12.2014

Prawie 400 gości przybyło 24 listopada br. do warszawskiego Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego na polską premierę kolekcji Axor Starck V projektu słynnego Philippe Starcka.

Pośród zaproszonych gości byli właściciele i kadra zarządzająca firm współpracujących z Hansgrohe, architekci i projektanci wnętrz, przedstawiciele mediów oraz blogerzy zajmujący się designem i architekturą wnętrz.

Atrakcję wieczoru stanowił koncert jazzowy w wykonaniu tria Andrzeja Jagodzińskiego. Koncert oraz rozmowę z muzykami poprowadził Marek Dusza, znany dziennikarz i krytyk jazzowy. W pierwszej części koncertu usłyszeliśmy mistrzowskie interpretacje utworów Fryderyka Chopina, a w drugiej – polskie standardy z towarzyszeniem wokalistki Agnieszki Wilczyńskiej.

Po koncercie goście bawili się na bankiecie w foyer, gdzie wśród kolekcji baterii Axor Starck V mieli okazję porozmawiać osobiście z muzykami.

Nowa armatura wykonana jest w części ze szkła kryształowego dzięki czemu widać wypływający z niej wir wody. Według słów samego mistrza Starcka; „w rezultacie współpracy z marką Axor powstała bateria umywalkowa totalnie transparentna, prawie niewidoczna, otaczająca cud jakim jest wir wody.”

Więcej na www.hansgrohe.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas