Designteka

wnętrza

Kolekcja narożników ENNA

31.05.2017

Inspirowana latami 60. kolekcja mebli wypoczynkowych ENNA maki Adriana Furniture powiększyła się o narożnik. Do wyboru są modele prawo- i lewostronne.

Ze względu na duże zainteresowanie klientów, w kolekcji ENNA pojawiły się wygodne narożniki dostępne w szerokościach 210 i 296 cm. Meble te, inspirowane latami 60., wyróżniają się eleganckim, obłym kształtem, nawiązującym do streamline. Wygodne siedziska pokryte są wysokiej jakości tkaniną obiciową, do wyboru: Comfort, Prestige i Exclusive w ponad dwudziestu wariantach kolorystycznych. Ich konstrukcja wykonana została z drewna bukowego i oparta na zwężających się ku dołowi dębowych nóżkach. Kolekcja mebli tapicerowanych Enna otrzymała w 2016 roku wyróżnienie Home Zone w kategorii Wyposażenie wnętrz.

Nowoczesne, oszczędne w stylistyce wzornictwo, funkcjonalność oraz wysoka jakość to cechy wyróżniające meble Adriana Furniture. W ofercie znajdziemy 5 linii produktowych: Contempo, Present-Day, Exquisite, Scandinavian oraz Basic, a wśród nich kilkadziesiąt kolekcji mebli funkcjonalnych i modułowych, narożników, sof, foteli oraz szezlongów w różnych opcjach tapicerki do wyboru. Meble tej marki można w Polsce kupić między innymi za pośrednictwem sklepu internetowego www.adrianafurniture.com. Adriana Furniture współpracuje także z architektami wnętrz. Na stronie internetowej znajduje się specjalnie dla nich stworzona Strefa Architekta oraz panel możliwiający wizualizację różnych wariantów brył mebli, rodzajów tapicerki oraz jej kolorystyki.


Szczegóły na www.adrianafurniture.com

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas