Designteka

dodatki

Kolekcja torebek GOSHICO SHIC

18.08.2010

Specjalna, limitowana kolekcja torebek GOSHICO SHIC to jesienna propozycja przygotowana na przez polskie projektantki ekskluzywnych akcesoriów – GOSHICO.

Każda torebka w jesiennej kolekcji GOSHICO SHIC to elegancki, ręcznie wykonany z włoskiej cielęcej skóry, wzór. Charakter każdej torebki podkreśla wyraziste, charakterystyczne dla projektów Małgo Kotlonek, zestawienie kolorów, które doda lekkości i ekspresji każdej jesiennej kreacji. Torebki GOSHICO SHIC są dostępne tylko w limitowanej edycji, a wiele spośród zaprojektowanych wzorów występuje tylko w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich indywidualny charakter.

Torby GOSHICO są tworzone dla nowoczesnych i wymagających kobiet, które cenią oryginalność i poszukują sposobów na wyrażanie własnej indywidualności. Projekty GOSHICO – co podkreśla sama projektantka – są formą zaznaczenia własnej specyfiki „bycia w świecie” dzięki niepowtarzalnym wzorom i niekonwencjonalnemu zestawieniu materiałów.

Torebki SHIC, podobnie jak inne projekty GOSHICO, można zobaczyć i kupić w showroomie GOSHICO w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu 12 pok. 267 lub na stronie internetowej www.goshico.com

Markę GOSHICO tworzą dwie siostry: Aga i Małgo. Małgo to artystyczna dusza, z wykształcenia plastyk charakteryzator. Od najmłodszych lat zainteresowana upiększaniem świata i kobiet… Jest również autorką biżuterii GOSHICO. Swoje zdolności wykorzystuje na co dzień. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Uczestniczyła zarówno w projektach niszowych jak i typowo komercyjnych (reklama, sesje fotograficzne, kino, teatr). Ciągle doskonali swój warsztat, nie gubiąc przy tym własnej tożsamości. To świadoma artystka, która czasami zapomina o bardziej przyziemnych rzeczach…i tu wkracza Aga. Łączy je nie tylko krew, ale prawdziwa więź emocjonalna. Ich przyjaźń świetnie można opisać słowami Todd’a Ruthmana: ”Podobieństwa czynią przyjaźń radosną, różnice ciekawszą”. Aga to młoda, energiczna, współczesna mama. Studiowała ekonomię, ale to dopiero Grzesio i Franio postarali się, aby mama opanowała trudną sztukę zarządzania czasem do perfekcji i odkryła w pełni swój potencjał. Obie siostry zajmują się projektowaniem toreb. Małgo dba o stronę artystyczną, a Aga o funkcjonalność i jakość, aby każdy szczegół był dopracowany, tak żeby w rezultacie w Wasze ręce trafiały rzeczy piękne, ekskluzywne, ale i użyteczne.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas