Designteka

wydarzenia

Konferencje Design

08.11.2012

Zapraszamy na listopadowe konferencje DESIGN poświęcone Nowoczesnym trendom w architekturze wnętrz.

Dużo uwagi poświęcimy zagadnieniu tworzenia niepowtarzalnych projektów. W Warszawie Michał Zakrocki z TWÓRCZYWO.pl podczas wykładu „Więcej ‘ja’ w moim mieszkaniu” – zaproponuje zmianę sposobu myślenia o wnętrzach. Przedstawi, jak za pomocą rzeczy unikatowych – autorskich dekoracji, napisów 3D, liter, abażurów, oklein, naklejek, plakatów, tapet… – nadać wnętrzom indywidualny charakter.

Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl – partnera merytorycznego konferencji, na przykładzie inspirujących polskich i zagranicznych realizacji opowie o rodzącej się modzie na niepowtarzalność. Na wykład zapraszamy do Hotelu Monopol w Katowicach.

Krakowskim architektom, którzy w tym roku nie dotarli na Łódź Design Festival polecamy fotorelację z wystaw i prelekcji prezentujących najnowsze trendy w designie. Wrażeniami z największego w Polsce wydarzenia poświęconego tematyce wzornictwa i projektowania podzieli się arch. Piotr Celewicz.

Nie zabraknie ciekawych polskich firm jak MIUKI – twórcy oryginalnych, niewiarygodnie lekkich i wygodnych poduch w przeróżnych wzorach i kolorystyce. Można będzie posiedzieć na Miukach w Katowicach i Krakowie.

Organizator konferencji – VIRTUS oraz Partnerzy jak zawsze zapewniają świetną organizację, ciekawe miejsca, wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Zapraszamy w terminach:

13.11, 14.11 Warszawa

14.11. Sopot

15.11 Kraków

20.11 Katowice

22.11 Białystok

28.11 Szczecin

Więcej na www.virtus.com.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas