Designteka

wnętrza

Polecamy konkurs Endo

05.03.2021

Endo od wielu lat ubiera dzieci w kolorowe ubranka z zabawnymi grafikami i napisami w języku polskim. Dba także o edukację i promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych – w ofercie sklepu znajdziemy książki dla dzieci. Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci marka ogłosiła konkurs dla małych fanów literatury.

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci jest obchodzony 2. kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Święto, ustanowione w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi (IBBY), ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych. Taką misję ma również Endo, dlatego zaprasza wszystkie dzieci, które lubią czytać i mają swoje ukochanych bohaterów, do udziału w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u Endo na portalu Facebook udostępnić zdjęcie pracy plastycznej, wykonanej w dowolnej technice przez dziecko, przedstawiającej jego ulubionego bohatera z książki, wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie tę postać darzy szczególną sympatią.

Do wygrania są wspaniałe nagrody – zakupy w sklepie www.endo.pl oraz nagrody rzeczowe od partnerów konkursu: kosmetyki marki Ziaja, zestawy książek Wydawnictwa Zakamarki, gry firmy Granna oraz zestawy kreatywne Play Doh.

Konkurs trwa do 5. kwietnia 2021 roku. Zachęcamy do udziału!

Patroni medialni:

Designteka, Dobra Mama, Egaga.pl, Qlturka.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas