Designteka

wnętrza

Konkurs Home Concept z KLUDI

28.08.2017

Pokaż nam swoją aranżację łazienki! 

Kolejna zabawa z Home Concept! Tym razem galeria wnętrz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie z marką KLUDI. Zadanie jest proste – pokazać należy swoją aranżację łazienki. A nagrodą jest komplet baterii łazienkowych KLUDI, które zachwycają funkcjonalnością i wyjątkową estetyką.

HOME CONCEPT uwielbia rozpieszczać swoich klientów wnętrzarskimi konkursami. Teraz rozpoczyna się nowa zabawa. Łazienka spełnia nie tylko funkcje użytkowe, to także miejsce domowego SPA, relaksu, chwili wytchnienia – odcięcia się od świata, pielęgnacji ciała i ducha. Jej aranżacja w niezaprzeczalny sposób wpływa na nasze samopoczucie i codzienne życie. A o całości decydują detale. Armatura łazienkowa nie tylko podkreśla wystrój pomieszczenia, ale dodaje mu designerskiego sznytu. Komplet baterii łazienkowych KLUDI LOGO NEO i LOGO NEO, które można wygrać w konkursie HOME CONCEPT to minimalistyczne rozwiązanie w stylu purystycznym. Ich geometryczna kształty i proste linie mają dopełniać całości, a nie dominować. Wpasują się w łazienkowe aranżacje w niemal każdym stylu.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przysłanie zdjęcia aranżacji swojej łazienki. Na zgłoszenia organizator czeka do 5 września 2017 r., do godziny 23:59. Zdjęcie należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@abdevelopment.pl. Organizator wyłoni zwycięzcę w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu zakończenia konkursu i ogłosi jego nazwisko na profilu Home Concept w Serwisie Facebook https://www.facebook.com/wnetrzazpomyslem/. Osoba, której praca zostanie nagrodzona, otrzyma także informację o wygranej drogą mailową.

Home Concept to jedne z najnowocześniejszych galerii wnętrz w Polsce. Na wspólnej przestrzeni zgromadzone są showroomy i salony firm oferujących produkty do salonów, sypialni, kuchni i łazienek oraz materiały wykończeniowe. To także kreatywne miejsce, w którym można znaleźć wnętrzarskie inspiracje, poznać najnowsze trendy, stać się częścią społeczności skupiającej się wokół projektowania i designu oraz wymieniać się doświadczeniami. Organizowane są tu spotkania z najlepszymi specjalistami w branży, szkolenia i prezentacje nowatorskich rozwiązań oferowanych przez światowe marki. Ponieważ atutem tego miejsca jest kompleksowość obsługi, klienci mogą także liczyć na pełen wachlarz usług od projektowania i doradztwa, poprzez transport i montaż po zakupy na raty. Galerie Wnętrz Home Concept (www.homeconcept.pl) mieszczą się w Warszawie i Katowicach.

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas