Designteka

wydarzenia

KSIĘGA TRENDÓW 2015

11.06.2015

„KSIĘGA TRENDÓW 2015” – unikatowy przewodnik po wzornictwie wnętrz.

Trzecia edycja polskiej „Księgi Trendów” jest już na rynku! To kolejna pozycja w bogatym portfolio Wydawnictwa meble.pl.

„Księga Trendów” to unikatowa publikacja opisująca aktualne trendy we wzornictwie wnętrz przez pryzmat zmian zachodzących w stylu życia Polaków. Najciekawszym efektem tych obserwacji jest zrozumienie wpływu zmian na nasze najbliższe otoczenie i kreowanie przestrzeni, w której żyjemy. „Księga Trendów” powstała we współpracy z wielokrotnie nagradzanymi na forum krajowym i światowym projektantami i architektami wnętrz: Maciejem Jurkowskim, Joanną Leciejewską, Dorotą Terlecką, Marcelą Kawką, Pawłem Grunertem, Janem Lutykiem, Magdaleną Chojnacką, Stanisławem Charaziakiem, Kosmos Projekt (czyli Ewą Bochen i Maciejem Jelskim) oraz Olą Mirecką.

„Księga Trendów” to obowiązkowa lektura projektanta i architekta oraz każdego, kto jest wrażliwy na otaczającą go przestrzeń, pragnie ją kreować świadomie i aktywnie, aby żyć pięknie i ze zrozumieniem trendów zachodzących w designie.

„Księgę Trendów 2015” będzie można „spotkać” na szeregu spotkań z designem, m.in. na Festiwalu Wnętrz w Krakowie, Nocy z Designem oraz Designie Udomowionym w Galerii DOMAR we Wrocławiu, Gdynia Design Days, Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie, Warmia Mazury Design Festiwal, Łódź Design Festiwal, a także w centrach designu na terenie całej Polski.

„Księgę Trendów 2015” można zamówić: http://www.wydawnictwo.meble.pl/kup-prenumerate/

Informacje bieżące na FB: https://www.facebook.com/BIZNESmeble

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją „Księga Trendów 2015” na kanale Wydawnictwa meble.pl na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6wCXIh5u6VU

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas