Designteka

wydarzenia

Laureatki Creatora

05.08.2014

Znamy już nazwiska kolejnych laureatek KURSU PROJEKTOWANIA WNĘTRZ organizowanych przez CREATOR.

Laureatkami zostały:

Kraków – Lidia Płotnikiewicz

Warszawa – Anita Kawulska-Przyby

O kursie:

Kurs pozwala na zdobycie wiedzy od podstaw i przygotowanie do zawodu projektanta wnętrz. Przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie zajmowały się profesjonalnie projektowaniem. Zajęcia trwają 80 godzin lekcyjnych. Ponadto, jako rozszerzenie zajęć z: materiałoznawstwa, technologii i najnowszych trendów w designie, organizowane są kilkugodzinne spotkania, w formie prezentacji materiałów, technologii, mebli marek cenionych w branży wnętrzarskiej. Dzięki temu, kursanci zdobywają nie tylko praktyczna wiedzę i narzędzia do projektowania, ale również orientację w tym, co dzieje się na rynku, nawiązują kontakty z ludźmi z branży.

Co wyróżnia kursy sygnowane marką Creator?

  • 10 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej;
  • uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu, w formie świadectwa MEN;
  • profesjonalnie przygotowane zajęcia w formie: wykładów, warsztatów, prezentacji multimedialnych i ćwiczeń interaktywnych;
  • wykwalifikowana kadra, którą tworzą pracownicy naukowi, architekci, styliści – przede wszystkim praktycy;
  • pierwsi i jedyni w Polsce opracowaliśmy autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Kurs projektowania wnętrz prowadzony jest w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, od października 2014 zapraszamy również do Białegostoku i Gdyni.

Sylwetki laureatek:

Pani Anita Kawulska

Mam na imię Anita i od lat jestem w ciągłej podróży, głównie w głąb swojej wyobraźni ;-) . Najpierw fotografia potem studia psychologiczne, ale ciągle było mało. W pracy często bywam na budowach występując jako generalny wykonawca, co w praktyce sprowadza się do tego, że jestem ostatnim ogniwem od którego każdy coś chce ;-) Pomysł na projektowanie wnętrz rodził się powoli, najpierw wykonywanie już ponad 100 układów funkcjonalnych pomieszczeń sklepowych, potem przyszło projektowanie własnego domu, projektowanie mebli dla siebie a potem dla klientów, tapicerowanie i odnawiania starych mebli, a ostatnio dopadło mnie też szycie.

Wierzę że, jeśli się czegoś chce to szuka się sposobu, jeśli nie chce to szuka się powodu. Ja szukam sposobów :-)

Kontakt: a.kawulska@bau-art.pl, biuro@bau-art.pl

Pani Lidia Płotnikiewicz

Z wykształcenia jestem plastyczką, z zawodu nauczycielką plastyki, z pasji projektantką i dekoratorką wnętrz, miłośniczką tortów w stylu angielskim, mieszkanką Mielca. Szczególnie lubię tworzyć z dziećmi i dla dzieci.

Doceniam wnętrza niebanalne, pozbawione nadęcia, z lekkim przymrużeniem oka, przedmioty draśnięte zębem czasu lub tworzone własnoręcznie albo po „przejściach”- uratowane np.: od spalenia. W moim domu jest takich wiele, stale przybywają i zmieniają wnętrze, dlatego nieustanne zmiany utrwalam w pamiętniku blogowym B&W lipidala.blogspot.com

Niesamowitą przygodą wnętrzarską była sesja fotograficzna mojego domu do jednego z pism o wnętrzach, kolejną wygranie kursu CREATORA i zajęcie w nim szczególnego wyróżnienia.

Mam nadzieję i wierzę w to, że nie jest to ostatnia moja przygoda z wnętrzami.

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.creator.net.pl

Olga Kisiel-Konopka, olga@olagkk.pl, tel. 882 444 811

Zgłoszenia: Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas