Designteka

wnętrza

Lekkość x40

03.08.2016

Lubimy tworzyć przestrzeń – przestawiać i komponować ze sobą różne elementy, a także redefiniować funkcje mebli i przedmiotów. Naprzeciw współczesnym potrzebom i trendom wychodzi firma NOTI. Najnowsza kolekcja x40 projektu Piotra Kuchcińskiego to modułowa rodzina czterech pufów o wielokątnych podstawach, dzięki której wnętrze może zmieniać swoje oblicze, a same siedziska funkcję i miejsce. Lekkie materiały wykorzystane do stworzenia mebli z kolekcji x40 ułatwiają ich dowolne przestawianie, dzięki czemu kreacja przestrzeni jest łatwiejsza.

Stworzone dla wyobraźni

Kolekcja x40 to rodzina czterech lekkich pufów o wielokątnych podstawach, które powstały na planie trójkąta, kwadratu, sześciokąta i ośmiokąta. Siedziska są stworzone do tego, by komponować z nich różnorodne konfiguracje – charakterystyczną powtarzalność zapewnia prostokąt o szerokości 40 cm i zaokrąglonych narożnikach. Dzięki temu wszystkie elementy można dowolnie przestawiać, ustawiać i wzajemnie do siebie dopasowywać. Dodatkowym ułatwienie zapewnia lekkość każdego z pufów, których podstawową częścią konstrukcji są kształtki steropianowe pokryte pianką poliuretanową.

Projekt Piotra Kuchcińskiego sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych przestrzeniach mieszkaniowych, ale także w miejscach publicznych. Wykorzystanie charakterystycznych cech siedziska i szeroki wybór kolorów tkanin pozwala na dowolną aranżację każdego wnętrza. Kolekcja x40 może być wykorzystana m.in. podczas kreatywnych warsztatów, prelekcji, a także w niekonwencjonalnych przestrzeniach biurowych.

http://www.noti.pl/meble/krzesla/x40.html

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas