Designteka

lifestyle

Letnia kolekcja „Agroturystyka”

24.06.2016

W sezonie letnim 2016 r. marka Pan tu nie stał oferuje swoim klientom kawałek wsi pod postacią ubrań i akcesoriów z kolekcji o nazwie „Agroturystyka”. I choć kalendarzowe lato dopiero się zaczęło, w sklepach PTNS trwa już na dobre.

Co przeciętnemu „miastowemu” kojarzy się z latem? Chorwacja, Tunezja, Egipt? Chyba większość odpowie zgodnie: „wieś!”. Czy to pola, lasy, czy jeziora, a może po prostu działka u babci (której młoda kapustka z koperkiem nie ma sobie równych!) – to z wypoczynkiem poza miastem kojarzą się wakacje.

Kolekcja „Agroturystyka” przywodzi na myśl sielankową atmosferę łąk i pól. Romantyczne, zakotwiczone w polskim krajobrazie motywy graficzne – mlecze, sitowie, bociany na mokradłach, pomidory czy… buraki przywołują na myśl wakacje na wsi, beztroskę i idylliczną atmosferę. W takim też miejscu odbyła się sesja zdjęciowa do kolekcji – bezpretensjonalna, nietuzinkowa, a zarazem tak oczywista, jak niezaprzeczalne uroki wsi. Autorką fotografii jest Sonia Szóstak.

Pomimo romantyzmu sesji wizerunkowej kolekcji, na ubraniach Pan tu nie stał nie może zabraknąć humorystycznych haseł, np. „Nowa Wieś Pany” (z rysunkiem i rozkładem przystanku), „Agrobiznes – sprzedaż za waluty wymienialne” i grafik, jak krzesło kempingowe, rower wodny czy burak cukrowy, a także pomysłowych przypinek, m. in. z żuczkiem gnojarzem. W skład kolekcji wchodzą koszulki damskie i męskie z ww. motywami i napisami, letnie czapki z daszkiem, legginsy i koszulowe sukienki, bluzy i przypinki. Choć motywy na ubraniach są typowo letnie, znajdą się w niej również cieplejsze ubrania, które przez cały rok mogą kompensować mieszczanom braki wiejskiej sielanki. Bestsellerami kolekcji „Agroturystyka” okazały się koszulka w bociany (69 zł), koszulki z wzorami pomidorów, rowerem wodnym, burakiem cukrowym i dzikiem (59 zł), damska długa koszula-tunika w mlecze (169 zł) i bluza w bociany (189 zł). Kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych marki w Warszawie, Krakowie i Łodzi oraz w sklepie online pod adresem http://pantuniestal.com/kategoria/agro.

Więcej na:

http://pantuniestal.com/ 

Adresy sklepów online i stacjonarnych:

Sklep online Pan tu nie stał:

http://pantuniestal.com/

Sklep PTNS Warszawa

ul. Koszykowa 34/50

czynne:

pon. – sob. 11.00-19.00

tel: 887 887 772

Sklep PTNS Łódź

ul. Piotrkowska 138/140

(teren OFF Piotrkowska)

czynne:

pon. – pt.: 12.00-19.00

sob.: 11.00-18.00

nd.: 12.00-16.00

tel: 42 257 28 32

Sklep PTNS Kraków

ul. M. Konopnickiej 28

(Hotel Forum)

czynne:

pn. – sob.: 11.00–19.00

nd.: 11.00–17.00

tel: 667 432 671

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas