Designteka

wydarzenia

Letnia promocja Luminosfery

30.06.2015

Od lipca do 23 września 2015 na hasło: „LATO” salon oświetleniowy proponuje Państwu 17% rabatu.

LUMINOSFERA to największy w Polsce showroom tematyczny z najciekawszym wyborem oświetlenia.

800 m² ekspozycji to bardzo szeroka oferta – od klasycznych kryształowych żyrandoli, przez ikony europejskiego designu lat 50-tych i 60-tych, po tegoroczne nowości, polski design i oświetlenie architektoniczne.

Warszawski salon przy Bakalarskiej 34 prezentuje najciekawsze europejskie wzornictwo oświetleniowe z największą w Polsce ekspozycją marek: Terzani, Masiero, Catellani & Smith, Martinelli Luce, Cangini & Tucci, Lucente, Panzeri, Timothy John, Verpan, Estiluz i Villa Lumi.

LUMINOSFERA to lampy popularne na rynku polskim, jak i produkty całkowicie nieznane, m.in. Angelpoise, Carlesso, Crealev, Estiluz, Flos, Fontana Arte, Fritz Hansen, Icone, Ideal Lux, Imperial, Kundalini, Lirio, PXF, Ridi, Rosa, Venetia Studium, Spotline, Lako, Lampe Gras, Lightyears, Morosini, Muuto, Myyour, Brand van Egmond, Oluce.

LUMINOSFERA to także osprzęt oświetleniowy, dekoracyjne źródła światła, systemy zarządzania inteligentnymi budynkami w przeróżnych wariantach – od bardzo zaawansowanych po proste i przyjazne dla użytkowania systemy domowe, które nawet w niedużym mieszkaniu idealnie wpływają na jego funkcjonalność.

Uzupełnienie oferty stanowią meble marki Noti i dywany Sarmatia Trading.

LUMINOSFERA wierzy w dobry design rozumiany jako połączenie wysokiej jakości wykonania z funkcjonalnością projektu. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, poszerza asortyment. Ekspozycja salonu ciągle się zmienia, ewoluuje. Przybywają nowe lampy, na nowo aranżowana jest przestrzeń. Motto showroomu brzmi: „Wierzymy w piękne i oryginalne przedmioty. To one tworzą klimat każdego wnętrza”.

Więcej na www.luminosfera.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas