Designteka

wnętrza

Linia Frames by Franke

04.10.2016

Jesienna aura zachęca do pozostania w domu. To cudowny czas na to by zapalić świeczki, otulić się miękkimi kocami i podjadając rozgrzewającą zupę dyniową czy tartę z grzybami rozmawiać do późna. Z urządzeniami z linii Frames by Franke z łatwością wyczarujesz jesienne przysmaki, które umilą długie wieczory.

Płyta gazowa z kolekcji Frames by Franke z pięcioma precyzyjnie regulowanymi, płaskimi planikami sprawdzi się idealnie w przygotowaniach jesiennych przetworów. Natomiast zupę, nawet w bardzo dużym garnku, z łatwością umieścimy na specjalnie przeznaczonym do większych naczyń, środkowym palniku. Wydajny i cichy okap, który automatycznie włącza się po uruchomieniu płyty grzewczej, skutecznie oczyści powietrze z zapachów gotowania i nie zakłóci naszych rozmów.

Pieczenie usprawni program Kompletne Menu, który umożliwia przygotowanie w ciągu zaledwie godziny nawet czterodaniowego posiłku, gwarantując przy tym, że smaki i zapachy nie przenikną się. Natomiast programy automatyczne pozwolą na uzyskanie idealnego wypieku za każdym razem. Wystarczy wybrać typ potrawy i wagę, resztą zajmie się urządzenie. Szuflada do podgrzewania, którą montuje się razem z piekarnikiem, utrzyma temperaturę dania. Jest więc niezastąpiona, gdy chcesz delektować się ulubioną zapiekanką przez cały wieczór.

Stalowy zlewozmywak posiada wygodną, dużą komorę główną oraz mniejszą, pomocniczą, w której umieścimy wkładkę ociekową. To świetne rozwiązanie, gdy chcemy opłukać zioła czy grzyby. Dopasowana do zlewozmywaka rozwijana mata ze stali nierdzewnej służy jako doskonały ociekacz do naczyń. Możemy także postawić na niej gorący garnek.

Jesień to bogactwo kolorów i smaków. Niech aromat pysznych dań wypełni naszą kuchnię. O ich perfekcyjne wykonanie zadbają urządzenia z nowej kolekcji Frames by Franke.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.framesbyfranke.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas