Designteka

wnętrza

Listwa oświetleniowa Mardom Decor

04.04.2016

Listwa oświetleniowa QL002 Mardom Decor triumfuje w konkursie Red Dot Design Award w kategorii Product Design!

W 2016 roku 41 osobowe jury składające się z ekspertów w dziedzinie designu wybrało największe innowacje wzornicze, kierując się kryterium funkcjonalności, stopnia innowacyjności, jakości oraz walorów ekologicznych. Produktem, który zachwycił jurorów i otrzymał prestiżową „Czerwoną Kropkę” jest listwa oświetleniowa QL002 polskiej marki Mardom Decor.

„Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że jury doceniło unikatowość naszego projektu. Uznaliśmy, że po sukcesach w konkursach krajowych przyszedł czas na zaprezentowanie produktu na arenie międzynarodowej. Cieszymy się, że od razu udało nam się sprostać wymagającym gustom tak prestiżowego grona jurorów”- komentuje Andrzej Biniek, prezes Mardom Decor.

Listwa oświetleniowa QL002 – multifunkcyjny profil dekoracyjny

Listwa QL002 stanowi odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, którzy poszukują kreatywnego i unikatowego pomysłu na oświetlenie pomieszczenia. Listwa posiada przestrzeń, w której można zainstalować źródło światła i dowolnie aranżować efekt refleksów świetlnych w danym wnętrzu. Produkt jest alternatywą dla tradycyjnych form oświetlenia, będąc doskonałym i efektownym urozmaiceniem wystroju mieszkań. QL002 idealnie sprawdza się do ukrywania nierówności powierzchni, kabli internetowych oraz telewizyjnych, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne udekorowanie wnętrza i wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości.

QL002 posiada dwie cechy, które stanowią o sukcesie projektu: najwyższa funkcjonalność połączona z atrakcyjnym designem. Na użyteczność produktu składa się zastosowanie najwyższej jakości materiałów, zabezpieczenie tworzywa ekskluzywną powłoką, czy wyprofilowanie listwy w sposób umożliwiający łatwy montaż. Wygląd produktu

w zdecydowany sposób zrywa z tradycyjnym kształtem listew dekoracyjnych, umożliwiając dodatkowo montaż dwóch źródeł światła w postaci pasków LED. Funkcja oświetlania pomieszczeń stanowi dodatkowe zastosowanie listwy we wnętrzach.

O marce Mardom Decor Collection 

Mardom Decor jest firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji sztukaterii. Marka kreuje unikalne wzory, projektowane we współpracy z polskimi designerami, dbając jednocześnie o utrzymanie najwyższej jakości oferowanych produktów. Wzornictwo – to cecha, która wyraźnie odróżnia Mardom Decor od konkurencji. Każdy produkt to innowacyjny projekt, stworzony w oparciu o obowiązujące trendy. Jakość – to największy atut sztukaterii Mardom Decor, zachowany dzięki stosowaniu wysokogatunkowych materiałów i wykorzystywaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wyrazem uznania dla sztukaterii Mardom Decor są m.in. Konsumencki Lider Jakości 2014, nagroda Dobry Design 2015 oraz tytuł Diament Designu 2015.

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas