Designteka

lifestyle

Lulinka. Lalka do lubienia.

31.10.2016

Dzięki lokalnym targom rękodzielniczym Lulinka jest już dość dobrze znana mieszkańcom Poznania i okolic. Nie odwiedzając Wielkopolski, możną ją oczywiście spotkać na facebooku lub instagramie. W branży zabawkarskiej to wciąż jednak młoda marka.

Lalki Lulinka to kolorowowłose przytulanki autorskiego pomysłu o rozpoznawalnych twarzach. Wzór twarzy jest zarejestrowanym znakiem przemysłowym, a każda lalka posiada firmowy emblemat.

Lulinki choć do siebie podobne, są indywidualistkami. Pewnie dlatego dziewczynki bez wahania wybierają konkretne lalki. Nie mają wątpliwości: brunetka czy blondynka? w spodniach czy w sukience? Są pewne swoich wyborów, nie zmieniają decyzji. Kto wie, może to jakaś cicha telepatyczna więź, która nawiązuje się między nimi a Lulinkami?

Lulinki w całości tworzone są ręcznie. Mają ruchome ręce, a także nogi, dzięki czemu mogą siedzieć. Niestety, przekonanie Lulinek, żeby stały samodzielnie lub przyniosły coś z lodówki nie jest już takie proste :)

Lulinki można czesać, całkowicie zmieniając ich fryzury, a żaden z elementów ich garderoby nie jest przyszyty na stałe. Ubranka, buciki, akcesoria dla lalek to również rękodzieło.

Na stronie www marki pojawiła się właśnie Lulinka w stylizacji na Halloween. Warto jednak zapoznać się z całą kolekcją lalek w różnorodnych strojach.

Zapraszamy:

Strona www: www.lulinka.pl

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Lulinka/452216438278522

Instagram: https://www.instagram.com/lulinka_pl/

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas