Designteka

wnętrza

made for bed

19.07.2013

made for bed to produkty dla ludzi kreatywnych, ceniących jakość i wygodę.Modułowa budowa zagłówków made for bed otwiera zupełnie nowe możliwości w urządzaniu wnętrz. Łatwo dobrać odpowiedni rozmiar zagłówka, a korzystając z kreatora dostępnego na stronie www można eksperymentować zestawiając ze sobą różne tkaniny i kolory, aby osiągnąć niepowtarzalny efekt.

Firma KMK Studio, do której należy marka made for bed powstała w 2012 roku jako przedsięwzięcie rodzinne. Zaczęło się od pomysłu, a właściwie potrzeby, na którą ten pomysł był odpowiedzią. Remontując mieszkanie Kamila (marketingowiec) i jej mąż Krzysztof (grafik) chcieli urządzić sobie ładną i komfortową sypialnię. Podobały im się łóżka z wygodnymi, miękkimi zagłówkami. Jednak istniejące na rynku rozwiązania albo kosztowały fortunę, albo zupełnie nie odpowiadały im pod względem stylu. Dlatego kupili prostą i niedrogą ramę łóżka, a zagłówek postanowili zrobić sami. Nie mogli zdecydować się na jeden kolor materiału, dlatego wybrali kilka, którymi pokryli sześć prostokątnych modułów, a następnie połączyli je w jedną całość. Pomysł sprawdził się świetnie, a oni zaczęli zastanawiać się, czy nie dałoby się go rozwinąć. W tym pomogła im Maja – kuzynka Kamili – inżynier, z doświadczeniem w sprzedaży. Przez kilka miesięcy wspólnie dopracowywali konstrukcję, wyszukiwali najciekawsze tkaniny, negocjowali z dostawcami. Stworzyli takie produkty, jakie sami chcieliby kupić i używać na co dzień.

„Bardzo duży nacisk położyliśmy na jakość i detale” – mówi Kamila Badowska-Chuć – prezes zarządu spółki KMK Studio. „Zależało nam, aby tworzyć produkty, które będą nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także wygodne w transporcie i montażu, które będą ładnie wykończone nawet w miejscach, których nie widać podczas normalnego używania.

Ta dbałość o szczegóły jest wyrazem szacunku dla ludzi, którzy decydują się wydać pieniądze na nasze produkty. Chcemy, aby mieli oni poczucie obcowania z wysoką jakością przez cały okres użytkowania produktów made for bed.

Zagłówki made for bed w chwili obecnej dostępne są wyłącznie w sprzedaży internetowej na stronie www.madeforbed.com. Za jej pośrednictwem można także zamówić próbki tkanin. Gorąco zapraszamy też do odwiedzin naszego profilu na facebooku: facebook.com/madeforbed – oprócz newsów i inspiracji obiecujemy konkursy z ciekawymi nagrodami!

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas