Designteka

wnętrza

Magia betonowego oświetlenia

23.02.2017

Manufaktura zrzeszająca wyjątkowych projektantów, artystów i ludzi rzemiosła. Galaeria Factory to produkty wykonywane ręcznie, przy użyciu najlepszych, szlachetnych i sprawdzonych materiałów.Dzieła artystyczne pokazujemy w najlepszych galeriach i na wystawach całego świata. Nasza Galaeria Factory to pasja którą ubieramy w formę, to pasja którą żyjemy i którą wciąż pragniemy rozwijać.

Lampy LEVELS, ROCKET, VULCANO i EIFFEL to wyjątkowe ozdoby nowoczesnego wnętrza, które sprawią, że Twój dom lub mieszkanie nabierze charakteru. Lampy wykonane są z najwyższej jakości specjalistycznej mieszanki betonu architektonicznego. Ich wybarwienie uzyskujemy w 100% z naturalnych komponentów, bez dodatku sztucznych barwników, a specjalny sposób ich wykonania pozwala na uzyskanie wyjątkowej porowatości eksponującej naturalne piękno materiału jakim jest beton. Całość dopełniają metalowe elementy wykonane i zabezpieczone farbą bądź lakierem nakładanym proszkowo. Każda nasza lampa w całości wykonana jest ręcznie i pomimo powtarzalnej produkcji stanowi rękodzieło.

Kolekcja lamp z linii LEVELS, nawiązująca swą formą do wielopoziomowych fabryk, to unikalna na rynku oświetlenia możliwość pełnego dopasowania projektu do swoich potrzeb i upodobań. Dzięki czterem poziomom betonowych krążków w pięciu wybarwieniach – od bieli przez szarości do czerni oraz ceglanej czerwieni, a także pięciu kolorom oplotów i możliwości zastosowania dekoracji w postaci tytanowej i kryształowej szklanej fryty, Wasza lampa z kolekcji LEVELS może stać się jedyną i niepowtarzalną – unikatową!

ROCKET to lampa betonowa kloszowa, która swoją formą i odpowiednio dobraną żarówką, nawiązuje do motywu startującej rakiety. Występuje aż w pięciu wybarwieniach betonu od białego, przez szarości do czerni oraz ceglasto-czerwony, a także z pięcioma dostępnymi kolorami oplatanych przewodów, dzięki którym można stworzyć unikatową kompozycję lampy ROCKET.

VULCANO to lampa betonowa kloszowa, z różnymi kolorami oplatanych przewodów oraz w różnych wybarwieniach betonu od bieli, przez szarości do czerni oraz ceglasto-czerwony. Swoim kształtem i fakturą nawiązuje do wulkanu i zastygniętej na nim lawy.

Model EIFFEL to wyjątkowa lampa, która zakuta w metalowy uchwyt, swoim kształtem nawiązuje do wieży Eiffla, jednej z najbardziej industrialnych budowli świata. Jej piękno wzbogacone jest o masywny łańcuch, który doskonale podkreśla industrialny charakter lampy.

Lampy pakowane są w specjalny karton z tektury pochodzącej w 80% z recyklingu, chroniący je podczas transportu.

Wszystkie lampy posiadają certyfikat europejski i spełniają zawarte w nim normy i wymogi.

Zapraszamy na:

www.galaeria.com

www.facebook.com/galaeria/

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas