Designteka

Marbet Style na Warsaw Home Expo

28.09.2018

Wielkimi krokami zbliża się międzynarodowe święto designu! Już 4 października w podwarszawskim Nadarzynie rozpoczyna się, trwająca 4 dni, III edycja Międzynarodowych Targów Warsaw Home Expo. Na liście wystawców nie mogło zabraknąć polskiej marki Marbet Style!

Stoisko Marbet Style uświetni tegoroczną edycję targów Warsaw Home Expo, odbywającą się w dniach 4-7.10.2018 w Nadarzynie k. Warszawy. Marka, wchodząca w skład działającej na rynku od 37 lat firmy Marbet, realizuje marzenia klientów o pięknych wnętrzach z nutą indywidualizmu. Jej portfolio to nowoczesne i eleganckie meble tworzone w oparciu o autorskie projekty, wyróżniające się wyjątkową estetyką. Współpracuje z tak znakomitymi projektantami jak Krystian Kowalski, Maja Ganszyniec, Grynasz Studio czy Tomasz Augustyniak. Co więcej, w swoich realizacjach przedsiębiorstwo dąży do poszukiwania coraz to ciekawszych rozwiązań, nowych dróg projektowania oraz wdrażania innowacyjnych technologii. Firma otwiera się również systematycznie na nowe aspekty działalności, często wykraczające poza jej podstawowe działania.

Uczestnicy targów będą mogli przekonać się o pięknie i ergonomii produktów marki. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną dwie niezwykłe, premierowe kolekcje Marbet Style zaprojektowane przez Tomasza Augustyniaka. Poznamy krzesła i stoły SHARK, czyli kolekcję dla miłośników dobrego designu, z zachęcającą do relaksu formą, łączącą w sobie naturę z nowoczesnością, i maksymalny komfort użytkowania. Druga premiera to panele akustyczne ECLIPSE, nie tylko kształtujące akustykę pomieszczeń oraz skutecznie niwelujące wady akustyczne w nich występujące, ale także, dzięki nieszablonowemu designowi, stanowiące oryginalny element ich wystroju.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowymi premierami Marbet Style! Zapraszamy na stoisko F3.4 w hali F przy ul. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Za projekt stoiska odpowiada Grynasz Studio, czyli będzie baaardzo designersko!

Więcej informacji na stronie: www.marbetstyle.com.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas