Designteka

miejsca

Meble, które Bavią…

09.06.2011

W Dzień Dziecka nastąpiło oficjalne otwarcie Bavi.pl – sklepu internetowego dedykowanego rodzicom oraz ich pociechom. Projekt dla Agaty  i Karoliny (pomysłodawczyń i właścicielek) to działanie motywowane pewnego rodzaju rodzicielską odpowiedzialnością. „My rodzice kształtujemy poczucie estetyki i obraz świata dla naszych dzieci. Jest to nasza misja, by świat ten był radosny, kolorowy i stymulujący”.

W sklepie Bavi.pl można znaleźć designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, kolekcje akcesoriów, elementów dekoracyjnych oraz zabawek, które dotąd nie były dostępne w Polsce. Wiele modeli spośród asortymentu z uwagi na swoje wykonanie oraz walory estetyczne zostało sprowadzonych m.in. z Austrii, Danii oraz USA. Produkty zostały wyselekcjonowane tak, aby jednocześnie inspirowały do zabawy i umożliwiały organizację przestrzeni w sposób wzbudzający aktywność poznawczą dzieci.

BAVI to również działalność informacyjna. Użytkownicy zaglądający na stronę na facebooku będą regularnie mogli zaznajamiać się z nowinkami ze świata designu, ekologii, architektury oraz aranżacji wnętrz dla najmłodszych.

Sklep Bavi.pl – Desing dla dzieci

http://bavi.pl/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas