Designteka

dodatki

Memo Vox – gra o wnętrza

22.08.2011

Liczy się czas i precyzja wykonania – gra internetowa Memo Vox relaksuje, ćwiczy pamięć i rozwija sprawność. Przez chwilę stajemy się projektantami wnętrz, bawimy się kolorami, zmieniamy wygląd mebli i… zdobywamy punkty. Do wygrania są bony na zakupy o łącznej wartości ponad 10 tys. Żeby zagrać, należy wejść na http://www.meble.vox.pl/vox-memo/. Gramy do 6.09 do godziny 12-stej.

Do zaprojektowania gry Memo rozwijającej pamięć zainspirowała nas nowa kolekcja mebli Young Users by Vox, która stawia na szukanie sposobów indywidualizowania wnętrza, w którym mieszkamy. Koncepcja kolekcji polega na tym, by zaznaczyć swoje wnętrze przez specjalne nakładki na meble – do gry w darta, warcaby, do planowania tygodnia, graficzne, halucynogenne lub po prostu kolorowe. Można je zmieniać w nieskończoność i tworzyć własne koncepcje za pomocą metalowych nakładek i magnesów wykorzystując zdjęcia, rysunki, plakaty.

Zabawa Memo Vox wykorzystuje motyw wyboru nakładek i tworzenia swojego pomysłu na wnętrza. Jest prosta, odwołuje się do znanej z dzieciństwa zabawy poszukiwania tych samych zakrytych elementów kompozycji. Składa się z kilku etapów. Oto znajdujemy się w jednym z trzech pokojów Young Users by Vox – dziecięcym, młodzieżowym, salonie dziennym. Zadanie polega na poszukiwaniu par jednakowych nakładek, które są zakryte. Liczy się czas i precyzja wykonania zadania, bo pomyłki odbierają punkty… Punkty są zliczane i automatycznie zajmujemy pozycję w rankingu. Można poprawiać swój wynik, grając ponownie, i zająć lepszą pozycję w rankingu tygodniowym lub rankingu głównym. Do zabawy można zaprosić znajomych z Facebooka lub sprawdzić ile zdobyli punktów.

Nagrody: w rankingu GŁÓWNYM działającym przez 4 tygodnie do wygrania są 3 bony o wartości 3000zł, 2000zł i 1000zł! Rankingi TYGODNIOWE – w nich do wygrania jest 5 bonów o wartości 200zł co tydzień (w sumie, przez 4 tygodnie do wygrania 20 bonów).

Po zakończeniu pierwszego etapu, możemy poprawić wynik grając raz jeszcze lub przejść do drugiej części konkursu i krótko napisać „Co podoba Ci się najbardziej w kolekcji Young Users by Vox?”. Trzy najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone przez jury do 9.09 bonem o wartości 300zł.

ZAGRAJ NA:

http://www.meble.vox.pl/vox-memo/

lub

http://apps.facebook.com/vox-memo

Więcej informacji o kolekcji Young Users by Vox:

http://www.meble.vox.pl/aktualnosci/kolekcja-young-users-by-vox-od-lipca-w-salonach,559/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas