Designteka

wydarzenia

Młodzi na start!

10.03.2011

Ruszył konkurs Młodzi na start! Misją magazynu ELLE Decoration jest wspieranie młodych i zdolnych polskich artystów zajmujących się wzornictwem przemysłowym, czemu służyć ma ogłoszony przez magazyn konkurs „Młodzi na start”.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów, projektów i rozwiązań elementów wyposażenia pokoju dziecięcego oraz pokazanie ich szerszej publiczności min poprzez wypromowanie na łamach magazynu ELLE Decoration, a także na wystawach pokonkursowych. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu plastycznym, studentów i kierunków związanych z wzornictwem przemysłowym i projektowaniem, a także absolwentów tych kierunków z 2010 roku.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres redakcji od 9 marca do 10 czerwca 2011 roku. Oceny i wyboru najlepszych prac dokona kapituła konkursu, w której skład wejdą autorytety z dziedziny designu.

Konkurs podzielony został na dwie kategorie.

Zwycięzca w kategorii „Szkoła ponadgimnazjalna” otrzyma 5000 złotych oraz prawo udziału w warsztatach z zakresu projektowania zorganizowanych przez School of Form.

Laureat w kategorii „Szkoła Wyższa” otrzyma 5000 złotych oraz prawo udziału w studiach podyplomowych z zakresu Design Management w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

Prace ocenianie będą pod kątem innowacyjności, estetyki, funkcjonalności, bezpieczeństwa.

Akcję wspierają: Meble Vox, School of Form, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Zamek Cieszyn.

Patroni medialni konkursu: Chilli Zet, Domo TV, designteka.pl, designalive.pl, Take Me, futu.pl.

Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.mlodzinastart.elledeco.com.pl

ELLE Decoration to jedyny międzynarodowy magazyn o wnętrzach w Polsce. Dostępny w 25 krajach od ponad 20 lat, jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie dekoracji wnętrz, designu oraz dobrego stylu, a przy tym świetnie rozpoznawalną na całym świecie marką. ELLE Decoration inspiruje, doradza i kreuje nowe trendy. Na całym świecie ma ponad 8 000 000 czytelników!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas