Designteka

Moda na design

17.07.2018

Marka Puff-Buff to ikona współczesnego designu, która bardzo lubi się ze światem mody. Dowodem tej niezwykłej przyjaźni są liczne współprace i niezwykłe projekty dla wielu znanych marek. W ostatnim czasie, Anna Sieldecka i Radek Achramowicz mogą pochwalić się niestandardową realizacją stworzoną na bazie systemu BUBBLES, która wypełniła wnętrze butiku August Pfuller we Frankfurcie. Lampa ma ponad 3 metry wysokości, co sprawia, że nie da się obok niej przejść obojętnie!

3 metry i 300 bąbelków

Realizacja Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza, która od niedawna oświetla i zdobi dom mody August Pfuller we Frankfurcie, to jeden z najbardziej nietypowych projektów marki PUFF-BUFF. 3-metrowa lampa składa się z prawie 300 bąbelków, a jej kształt wymagał opracowania odpowiedniej konstrukcji. Konstelacja BUBBLES zawisła w samym centrum wnętrza – w otoczeniu ubrań najlepszych światowych marek prezentuje się znakomicie. Aranżacja wzbudza podziw i zachwyt wśród klientów oraz odwiedzających butik.

Projekty specjalny – wyzwanie dla designera

Każdy projekt spoza standardowej oferty marki wymaga wiele pracy i kreatywności od designera. Jak mówi Anna Siedlecka – każda nietypowa lampa to dla nas wyzwanie, a my bardzo lubimy wyzwania. W przypadku realizacji dla August Pfuller, efekt końcowy spodobał nam się tak bardzo, że identyczny model zaprezentowaliśmy podczas targów ICFF w Nowym Jorku. Nie wykluczamy wprowadzenia go do naszej stałej oferty – dodaje.

Moda i design – duet idealny

Marka PUFF-BUFF chętnie podejmuje współpracę ze światem mody. Oprócz realizacji dla butiku August Pfuller we Frankfurcie, świetlne konstelacje Ani Siedleckiej i Radka Achramowicza były częścią pokazu mody marki MMC wiosna – lato 2018. Lampy stały się częścią wybiegu i uświetniły to niezwykłe wydarzenie. Pneumatycznym oświetleniem zachwyciła się również marka Jamin Puech, producent eleganckich torebek. Bąbelkowe żyrandole zdobią ich butiki w Nowym Jorku, Tokio i Osace, a także zostały wykorzystane przez firmę podczas pokazu mody w ramach Paris Design Week.

Więcej na temat historii marki Puff-Buff i jej produktów: www.puff-buff.com.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas