Designteka

dodatki

Monte Carlo w AlmiDécor

11.09.2012

AlmiDécor świętuje 15. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała limitowaną kolekcję mebli i dodatków Monte Carlo. Od września nowa seria jest dostępna w Domotece.

Marka AlmiDécor postanowiła uczcić 15. rocznicę urodzin, tworząc wysmakowaną kolekcję vintage, która łączy loftowy minimalizm i pop-art. Limitowane meble i dodatki nawiązują do klimatu z lat 50. i 60. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły produkty kojarzą się z luksusem, charakterystycznym dla słynącej z kasyn i plaż dzielnicy Monako. Meble i akcesoria Monte Carlo przywodzą na myśl jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów samochodowych Formuły 1 – Grand Prix Monaco. Skórzane fotele na obrotowych podstawach przypominają te, umieszczane w samochodach sportowych. Sofy zdobią patchworkowe tkaniny ze wzorami znaczków pocztowych i naklejek na walizki. Wygodne stoliki i regały na kółkach zostały zaprojektowane w surowym stylu. Kolekcję uzupełniają różnorodne akcesoria, takie jak: dekoracyjne śmigła samolotowe, poduszki z motywami wyścigów samochodowych, miniatury samolotów, zegary i ozdobne kule bilardowe.

Co więcej, z okazji urodzin salon AlmiDécor w Domotece został specjalnie zaaranżowany. Klienci, dzięki wyjątkowym dekoracjom, mają okazję przenieść się w świat wyścigów samochodowych. Salon wypełnił się gablotami z kierownicami sportowych samochodów, komodami z nadrukami zdjęć z wyścigów i orderami.

 

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas