Designteka

wydarzenia

Music of the Future

15.06.2011

17 czerwca w Warszawie odbędzie się Music of the Future.

Music of the Future to impreza organizowana przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep, która kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów. Ta wyjątkowa impreza będzie gościć jednego z najbardziej interesujących brytyjskich producentów ostatnich lat: Kowtona, znanego z łączenia w swoich setach subbasowego świata z żywiołową rytmiką house’u. Oprócz niego wystąpią organizatorzy: Mustnotsleep, którzy jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęli przedstawiać ludziom muzykę spod szyldu UK Funky, Future Garage czy Future Bass.

MUSIC OF THE FUTURE presents: KOWTON (UK) / support: Mustnotsleep, Think

Warszawa, Cud nad Wisłą, 17.06.2011, start: 21:00, wstęp: 10


Informacje o artystach:

KOWTON (UK):

Czy jakikolwiek producent jest w stanie zatrzeć różnice między dubstepem a techno? Wielu nie wierzy w taką możliwość. A bristolski producent Kowton pozwala nam wierzyć, że jednak ktoś taki istnieje. Kowton (początkowo znany jako Narcossist) już od ponad 4 lat obniża tempo o dobre 15 bpm i łączy mocno wybijane bębny i dubstepowe brzmienie, ktore wkłada we wzór muzyczny techno czy house’u. Mimo, iż jego muzyka odchodzi od stricte dubstepu on sam nie pozostawia tych brzmień w tyle co można usłyszeć w jego setach (m.in. w tym, który został nagrany z myślą o Resident Advisor).

http://www.youtube.com/watch?v=w6UN7muBHIc http://www.youtube.com/watch?v=1_1Mfe3fwSM

THINK

Producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia Warszawy. Na scenie muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 3 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną oscylującą na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym przy czym na dobre utożsamił się z głębokim, eksperymentalnym nieraz technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów (jeden z nich zaowocował w „12 signowaną przez New Moon Rec.) a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, DFRNT, Jack Sparrow, Novika czy też Hoax.

http://www.myspace.com/thinkfusionart

http://www.soundcloud.com/thinkfusionart

MUSTNOTSLEEP

Duet warszawskich dji i producentów. W swoich setach łączą uk funky, dubstep, future garage ogólnie szeroko pojętą elektronikę. Pierwsze kroki djskie stawiali ponad 4 lata temu puszczając, w większości warszawskich klubów, kawałki takich, nieznanych wtedy jeszcze w Polsce, twórców jak Benga, Vex’d czy Burial. Grali i organizowali imprezy z takimi gwiazdami jak Jazzsteppa, Beans z Anti Pop Consortium, Jamie Vex’d, Ekaros, Arts the Beatdoctor.

http://www.mixcloud.com/mustnotsleep/mustnotsleep-playground-mix/

http://www.mixcloud.com/kacperp/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas