Designteka

wnętrza

must have 2015 dla kolekcji Mio

10.07.2015

Pod koniec czerwca odbyła się oficjalna premiera nowych kolekcji Meble VOX 2015 a już tydzień później jedna z tych kolekcji, Mio otrzymała prestiżowe wyróżnienie must have 2015!

Jedna z czterech najnowszych kolekcji mebli, których premiera odbyła się pod koniec czerwca – Mio została wytypowana przez Radę Ekspertów, składającą się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków wzornictwa w plebiscycie must have 2015 w ramach Łódź Design Festiwal. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży meblarskiej. Na wybór Jury miała wpływ subiektywna ocena, której ważnym aspektem było odzwierciedlenie produktu wśród aktualnych trendów w projektowaniu.

Kolekcja Mio odpowiada na aktualny trend personalizacji produktów. System powstał dla tych, którzy chcą stworzyć niepowtarzalne, autorskie wnętrza. Użytkownik sam buduje bryłę mebla łącząc elementy: bukowe drabinki, skrzynki, fronty z perforowanej blachy czy szkła. Krok po kroku powstaje kształt, funkcja i estetyka. Mebel można dalej zmieniać np. rozsuwając skrzynki. Prosty montaż i konfigurator on-line pozwalają zmienić proces w zabawę. System MIO jest modułowy i uniwersalny, można go dostosowywać do małych wnętrz lub wielokrotnie się z nim przeprowadzać.

Kolekcja Mio oraz pozostałe nowości 2015 są już dostępne w salonach oraz na stronie

Więcej na www.meble.vox.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas