Designteka

miejsca

MYSIA 3

14.10.2013

Pracuj i spotykaj się z przyjaciółmi w przestrzeni na III piętrze w domu handlowym MYSIA3.

MYSIA 3, dom handlowy mieszczący się w dawnym gmachu „Cenzury”, to nie tylko dobra alternatywa dla zakupów w tradycyjnych centrach handlowych. Ostatnie piętro to otwarta przestrzeń, w której koncentruje się życie kulturalne. Można tu spotkać się towarzysko na kawę czy lunch, lub umówić na spotkanie biznesowe. Jasne wnętrze pełne światła dziennego sprzyja relaksowi, a minimalistyczny wystrój i spokojna atmosfera czynią to miejsce doskonałym do pracy. Warto też podkreślić, że w przestrzeni MYSIA 3 możemy korzystać w wyjątkowo szybkiego i niezawodnego internetu, co pozwala między innymi bez zakłóceń przeprowadzać wideokonferencje.

Trzecie piętro to idealne, bardzo oryginalne miejsce na organizację wydarzeń takich jak wernisaże, wystawy, imprezy tematyczne, pokazy mody, koncerty czy wieczory autorskie. Industrialna architektura umożliwia niemal dowolną aranżacje przestrzeni, także na konferencje czy warsztaty. W najbliższy piątek, 4 października, na trzecim piętrze odbędzie się wernisaż wystawy fotografii prac Doroty Porębskiej, a od 26 października zaczyna się wystawa duńskiego fotografa Jacoba Sobola.

MYSIA 3 to dom handlowy wyróżniający się na tle innych galerii zarówno charakterem wnętrza, jak i oferowanymi markami, które cechuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się ssq mepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz, a wkrótce dołączy do nich przestrzeń LEICA GALLERY. Na MYSIA 3 znajdziemy takie marki jak: Muji, COS, Take a Nap, My Paris, Dawid Woliński, UEG, Berries&Co, Cookie, oraz multibrandy UFUFU CONCEPT STORE i GOOODAY. Leica Gallery to stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia. Na trzecim piętrze kilka razy w roku odbywają się wystawy uznanych artystów.

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas