Designteka

wydarzenia

Naleśniki z betoniary

10.07.2013

Naleśniki z betoniary… według Twojego przepisu!

W niedzielę, 14 lipca, od godz. 13.00 do 16.00, zapraszamy do wielkiego wspólnego przyrządzania naleśników. Każdy, kto przyjdzie tego dnia do Generatora Malta i stworzy naleśnika według własnego przepisu, może wygrać voucher do restauracji Concordia Taste.

Każdy, kto odwiedził chociaż raz Generator MALTA na Placu Wolności, zna już Lokal: Kuchnia prowadzony przez restaurację Concordia Taste i słynne naleśniki z betoniarki. Teraz zapraszamy nie tylko do jedzenia, ale do wielkiego wspólnego przyrządzania tych smakołyków.

Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba przyjść w niedzielę o 13.00 na Plac Wolności i przynieść swoje ulubione dodatki do naleśników. Wszyscy uczestnicy zabawy zasiądą przy wielkim wspólnym stole, by stworzyć swoje autorskie naleśniki. Następnie przystąpimy do degustacji przygotowanych dań i jury złożone z kucharzy restauracji Concordia Taste oraz przedstawicieli Generatora Malta wybierze 3 finalistów zabawy. Zwycięzca wygra voucher do restauracji Concordia Taste o wartości 150zł, laureaci 2 kolejnych miejsc dostaną vouchery o wartości 100zł. Dodatkowo przez kolejny tydzień LOKAL:KUCHNIA będzie serwował naleśniki według przepisu zwycięzcy.

Powtórka zabawy w ostatni dzień istnienia Generatora Malta, czyli w sobotę 20 lipca od godziny 13.00. Zapraszamy.

Informacje o Concordia Design – centrum innowacji, designu i kreatywności w Poznaniu. Jesteśmy platformą współpracy przedsiębiorców, ekspertów, projektantów opartą o unikalny model biznesowy łącząc promocję designu z edukacją i consultingiem. Nasz zespół tworzą eksperci – praktycy z obszaru design & business innovation z Polski i Europy. Specjalizujemy się m.in. w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: innowacja & kreatywność, design management, nowoczesne metody marketingowe, rozwój osobisty. Jesteśmy w ścisłej czołówce instytucji wdrażających nowoczesne metodologie warsztatów w Polsce. Współpracujemy z firmami z różnych części Polski i instytucjami z Europy m.in.: Internationale Design Zentrum z Berlina, a wspólnie z Politechnico di Milano, Big Innovation Center z Londynu, Lancaster University z Manchesteru tworzymy narzędzie do mierzenia skuteczności stosowania designu na zlecenie Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej. Prowadzimy działalność konsultingową oferując usługi dla biznesu, których celem jest opracowanie i wdrożenie innowacji wykorzystując do tego celu design. W praktyce wykorzystujemy nowoczesne, interaktywne metody pracy multidyscyplinarnej oparte o metodologię Design Thinking.

Tworzymy innowacyjne strategie budowane na potrzebach klientów, prowadzimy niezbędne do tego badania (rynku, etnograficzne, jakościowe), realizujemy audyty wzornicze, analizujemy trendy, wspieramy proces wdrażania innowacyjnych produktów i usług „od a do z”. Prowadzimy warsztaty rozwijające kreatywność indywidualną i zespołową na różnych etapach procesu (pomysły-wdrożenia-komunikacja), świadczymy usługę kreatywnego moderowania wspierając procesy i projekty w firmach. Wspomagamy procesy HR w firmach (autorskie programy w ramach Assessment Center, Development Center, budowanie zespołu), pomagamy w rekrutacji i szkoleniach Product Managerów & Design Managerów.

Jesteśmy inkubatorem młodych firm z różnych obszarów projektowania (np.: grafiki, komunikacji, badań, innowacyjnych produktów dla firm, doradztwa w obszarze strategii). CoOffice kumuluje w jednym miejscu potencjał sektorów kreatywnych Wielkopolski.

Jesteśmy nowoczesnym centrum wystawienniczo-konferencyjnym. Concordia Design posiada unikalne wnętrza i infrastrukturę do organizacji konferencji i szkoleń, premier produktów, eventów, wystaw.

Realizujemy innowacyjny program edukacyjny dla dzieci – Concordia Kids. To cykl warsztatów, zajęć stymulujący kreatywność, rozwijający umiejętności manualne, łączący w nowy sposób naukę z zabawą. Organizujemy warsztaty dla dzieci, rodziców oraz warsztaty rodzinne. Współpracujemy z pedagogami, psychologami, artystami i doświadczonymi animatorami, którzy kochają pracę z dziećmi. Nasze warsztaty organizujemy także w innych miastach Polski.

W Concordia Design działa także restauracja Concordia Taste z autorskim menu – wyjątkową kuchnią łączącą nowoczesność z tradycyjnymi produktami od lokalnych dostawców. Nowością jest koncept Designu na Wynos, gdzie można zakupić dobrze zaprojektowane przedmioty do kuchni, które wcześniej spodobały nam się np. podczas serwowanego lunchu.

Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Więcej na www.concordiadesign.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas