Designteka

dodatki

Niezwykłe doznania z Rainshower

07.12.2009

Nowa kolekcja pryszniców Rainshower firmy GROHE zapewnia niezwykłe doznania.

Dzięki technologii DreamSpray®, innowacyjnemu designowi i intensywnym barwom (połączenie chromu z szarością night-time grey oraz bieli moon-white z zielenią), prysznice te odznaczają się niespotykaną dotąd funkcjonalnością i estetyką.

Płaski kształt opracowany został z uwzględnieniem wymogów ergonomii. Kolekcja ta to zupełnie nowa era w stylistyce: wyraz oryginalności i dążenia do zmian.

Rainshower Icon to wyraz niepowtarzalnego stylu – lekkość formy połączona w nim została z trwałością i funkcjonalnością. Okrężna słuchawka sprawia, że prysznic ten jest niezwykle lekki i ergonomiczny, a dodatkowo zapełnia pełny komfort kąpieli przy niższym zużyciu wody.

icon 4

icon3

icon2

icon5

icon1

Rainshower Solo powstał jako efekt badań rynkowych, dzięki którym wiadomo, że „Rain” jest najchętniej używanym rodzajem strumienia gwarantującym ogromną przyjemność z prysznica. Zastosowanie właśnie tego strumienia w linii Solo gwarantuje intuicyjność i prostotę jego użytkowania. Dodatkowo technologia GROHE DreamSpray® zapewnia idealną kąpiel każdego dnia. Prysznice te są łatwe w utrzymaniu w czystości dzięki zastosowanemu w nim systemowi GROHE SpeedClean®.

solo

Rainshower Eco powstał jako efekt badań konsumenckich, które wykazały, że podłużny kształt prysznica jest szczególnie lubiany i uważany za bardzo funkcjonalny. Podłużna główka prysznica zapewnia dostosowany do codziennych potrzeb strumień wody. Przycisk Eco, w który wyposażono tę nową serię, pozwala dodatkowo ograniczyć zużycie wody w czasie kąpieli.

eco

eco1

Firma GROHE wprowadza także na rynek limitowaną edycję Rainshower® Rainbow, w skład której wchodzi Rainshower Icon w sześciu energetyzujących kolorach.

rainshower

Źródło i zdjęcia: www.grohe.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas