Designteka

Nowa, inspirująca strona Studio Forma 96

14.02.2018

Nowa strona internetowa Studio Forma 96, stworzona przez studio kreatywne Uniforma w pełni oddaje elitarny charakter marki. Minimalistyczna, przejrzysta forma wysuwa na pierwszy plan to, co najważniejsze – unikatową ofertę firmy.

Dojrzała elegancja zwykle przybiera proste formy. Pozwala to uniknąć nadmiaru bodźców, dostrzec to, co najbardziej istotne i docenić dobre wzornictwo. Szlachetne, minimalistycznie zaprojektowane wnętrza to znak rozpoznawczy Studia Forma 96.  Odświeżona strona w pełni odzwierciedla estetykę marki i pozwala w prosty sposób odnaleźć najważniejsze informacje. Realizacja została doceniona przez magazyn internetowy Grafmag, który umieścił ją wśród najbardziej inspirujących koncepcji graficznych w Polsce!

Projekt jest dziełem Webowa.pl i studia kreatywnego Uniforma, założonego przez Michała Mierzwę. Firma koncentruje się na tworzeniu unikatowych identyfikacji wizualnych, przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Realizacje charakteryzują się oszczędną forma, która odzwierciedla osobowość danej marki. Strona Studio Forma 96 została utrzymana w stonowanych barwach – szarości i bieli. Całość dopełniają dynamicznie zmieniające się zdjęcia autorstwa poznańskiego fotografa Kuby Szopki. Na stronie znajdziemy również motta, które przyświecają zespołowi: „Jedyna rzecz, jakiej nie można skopiować to jakość”, „Projektując, słuchamy”, „ Zdobyliśmy zaufanie naszych Partnerów, aby Państwo mogli zaufać nam”.

Studio Forma 96 działa na polskim rynku już 27 lat. Od początku swojej obecności, promuje wyrafinowane wzornictwo, które zachwyca nawet najbardziej wymagających miłośników designu. Dzięki nowej komunikacji wizualnej, luksusowe meble i dodatki zyskały odpowiednią oprawę i wysunęły się na pierwszy plan. Wizerunek marki jest spójny i podkreśla wyznawane przez nią wartości: profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz dostarczanie usług najwyższej jakości.

Studio Forma 96 od 27 lat specjalizuje się w wyposażaniu i projektowaniu ekskluzywnych wnętrz mieszkalnych, rezydencji oraz apartamentów. Firmę wyróżnia profesjonalne i kompleksowe podejście do realizacji – od koncepcji projektowej po profesjonalny montaż. Fundamentem marki jest doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Trzy studia projektowe w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu tworzą zaufane zespoły architektów, które dają gwarancję projektów na najwyższym poziomie. Urządzając polskie oraz zagraniczne wnętrza Studio Forma 96 sięga po luksusowe meble wiodących europejskich producentów takich jak SieMatic, Poliform czy FlexformGervasoni, Rimadesio oraz Poltrona Frau. Dostępne w ofercie produkty hołdują zasadzie, że istota leży w formie, dlatego też łączą w sobie elegancję oraz komfort z doskonałym rzemiosłem i designem. Przemyślany, szeroki asortyment pozwala na znalezienie idealnych propozycji praktycznie do wszystkich pomieszczeń – począwszy od kuchni, poprzez garderobę, sypialnię, salon, po jadalnię. Więcej na: www.sf96.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas