Designteka

wydarzenia

O światowym designie w Poznaniu

28.09.2012

„What design can do?” to tytuł wykładu, który 5 października w Poznaniu wygłosi Lidewij Edelkoort – światowej sławy kreatorka trendów i mentorka szkoły projektowania School of Form.

Wystąpienie Lidewij Edelkoort uświetni inaugurację roku akademickiego 2012/2013 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Uroczystość odbędzie się 5 października o godzinie 11.00 w gmachu Uczelni przy ul. gen. T. Kutrzeby w Poznaniu. Wykład prowadzony będzie w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na język polski.

Lidewij Edelkoort, uznana przez magazyn Time za jedną z 25 najbardziej wpływowych osób w branży mody i designu, od lat jest międzynarodowym autorytetem. W jej prognozy wsłuchują się największe marki i instytucje. Wykłady Edelkoort słyną z syntetycznych, trafnych diagnoz i inspirujących materiałów wizualnych. Poznańskim słuchaczom opowie, z właściwą sobie charyzmą, o światowych trendach w designie.

Jako założycielka i mentorka poznańskiej szkoły designu School of Form, Edelkoort czuwa nad kształtem i realizacją innowacyjnego programu nauczania. Studenci kształceni są na projektantów przyszłości, którzy w umiejętny sposób łączą warsztat projektowy z ukierunkowaną wiedzą humanistyczną. Dzięki temu połączeniu skuteczniej potrafią odpowiadać na potrzeby odbiorców i wymogi zmieniającego się rynku.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 3 października 2012 drogą elektroniczną na adres: karolina.kotkowska@sof.edu.pl

Więcej informacji o School of Form i rekrutacji: www.sof.edu.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas