Designteka

miejsca

Odwiedziliśmy designsklep.pl

18.08.2010

Internetowy sklep designsklep.pl powstał z myślą o ludziach, którzy w otaczających ich przedmiotach cenią sobie styl, oryginalność oraz ponad przeciętność.

Oferta sklepu to połączenie często przełamującej przyjęte konwencje nowoczesności oraz funkcjonalizmu. Wszystkie meble oraz dodatki oferowane przez designsklep.pl są oryginalnymi, często już pojedynczymi egzemplarzami, pochodzącymi z lat 60. ubiegłego wieku, o charakterystycznych, nowatorskich formach typowych dla tamtych czasów, wykonane są z największą dbałością o każdy szczegół. W propozycjach sklepu znaleźć można także i projekty pochodzące z późniejszego okresu, wszystkie sygnowane przez najbardziej znanych światowych designerów. Nie znajdziemy tu niczego pochodzącego z tzw. masowej i popularnej produkcji. Sklep designsklep.pl jest jednym z nielicznych na polskim rynku oferującym designerskie meble „z drugiej ręki”, co sprawia, iż przedmioty te mogą zostać uznane za EKO.

Grupą docelową design sklepu są ludzie młodzi, którzy lubią otaczać się oryginalnymi przedmiotami, którzy zwracają uwagę na szczegóły wykonania, na oryginalne projekty, dla których meble z sieci sklepów nie mają racji bytu.

Starsi, myślący inaczej, niekonwencjonalnie, dla których okres ten jest także wspomnieniem lat młodzieńczych.

W sklepie najczęściej sprzedają się komplety do jadalni, fotele albo bufety. Stoły z krzesłami są pięknym akcentem nawet w bardzo nowoczesnym wnętrzu. Często klienci decydują się na połączenie tego z bufetem, który dodatkowo pomieści w swoich wnętrzach mnóstwo rzeczy. Są niesamowicie pakowne! Bufety, szczególnie te niższe często służą jako meble pod TV, w których można ukryć sprzęty audio. Fotele natomiast są pojedynczymi elementami we wnętrzu, bardzo znaczącymi akcentami, zmieniającymi charakter domu. Poza tym można je przestawiać gdzie ma się tylko ochotę i zawsze świetnie wyglądają!

Produkty oferowane w designsklep.pl są wykonane z najlepszych, najszlachetniejszych materiałów, z największą dbałością o każdy szczegół, z perfekcyjnym wykonaniem każdego detalu. O typowych, nowatorskich formach dla tamtych czasów. Jeśli pochodzą z późniejszego okresu to są to projekty najbardziej znanych designerów, sygnowane i datowane. Sklep jest jednym z nielicznych sprzedających designerskie meble „z drugiej ręki”. Są to używane rzeczy, o bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu ze współczesnymi przedmiotami, ale także bardzo EKO.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas