Designteka

wydarzenia, miejsca

Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom

02.06.2016

Rozmowy o kondycji polskiego designu, prezentacje firm wnętrzarskich oraz przybliżenie idei wyjątkowego miejsca przyjaznego architektom oficjalnie rozpoczęły działalność DŁUGA showroom w Warszawie. 24 maja 2016 roku wnętrza tego salonu były pełne pozytywnej energii oraz architektów, projektantów wnętrz i przedstawicieli mediów.

Goście wydarzenia promującego otwarcie salonu mieli niepowtarzalną okazję nie tylko posłuchać wywiadu na żywo, ale też osobiście porozmawiać z polskimi designerami Tomaszem Rutkiewiczem z TAR oraz Agatą Kulig z MALAFOR. Dyskutowano o kondycji polskiego wzornictwa na tle innych krajów, wzroście świadomości wśród odbiorców oraz perspektywach na przyszłość. Można było także zapoznać się z ofertą wyjątkowych rozwiązań dekoracji ściennych Fluffo oraz poznać produkty Benjamin Moore. Była to także doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Twórcom DŁUGA showroom zależało na tym, aby architekci wnętrz mieli miejsce, które pomaga im kompleksowo realizować swoje projekty, wspierając ich wszelkie działania i oferując, poza artykułami wnętrzarskimi, najwyższej jakości usługi.

Przestrzeń stworzona do spotkań architektów z klientami, duży wachlarz usług niezbędnych na każdym etapie powstawania wnętrz, polski design na najwyższym poziomie oraz bogata gama artykułów wnętrzarskich, wśród których znalazły się również produkty z metaloplastyki to cechy wyróżniające DŁUGA showroom spośród innych salonów wnętrzarskich. TAR, MALAFOR, Oskar Zięta, FLUFO, Benjamin Moore to tylko niektóre marki spośród obecnych w nowo otwartej przestrzeni przy ulicy Długiej w Warszawie. Produkty DŁUGA showroom przypadną do gustu nie tylko zwolennikom stylu industrialnego, chociaż wiele tu metalu, porozbiórkowego drewna i innych nietypowych materiałów.

Do tego usługi z zakresu rozwoju osobistego, w tym warsztaty i sesje terapeutyczne oferowane przez MINDroom pozwoliły stworzyć miejsce, w którym sformułowanie „terapia wnętrza” nabiera wielowymiarowego znaczenia.

 

Więcej na www.facebook.com/dlugashowroom

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas