Designteka

miejsca

Online Concept Store

29.11.2010

Zemełka Pirowska to marka, za której kreację odpowiadają projektantki Agata Zemełka i Anna Pirowska.

Prezentowany przez nie styl najkrócej można określić jako Koktajlowy Casual/Oversize. Kolekcje Zemełki i Pirowskiej cechuje nowoczesność połączona z ponadczasową klasyką. Stawiają na umiar i minimalizm. Umiejętnie łączą surową i prostą formę z wyrazistymi kolorami, kontrastującymi tkaninami, fakturami. Większość projektów duetu jest wyjątkowo uniwersalna. Proponowane ubrania są wielofunkcyjne i zapewne sprawdzą się podczas niejednej okazji.

Projektantki nie otaczają swojej działalności żadną filozofią ani wzniosłą ideologią. Tworzą ubrania, które chętnie same chciałyby nosić a ich głównym celem jest przenieść swój styl na ulice. Chcą trafiać do jak najszerszego grona odbiorców zaznaczając, że każda z kobiet może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Kolekcje projektowane są z myślą o kobiecie, która ceni oryginalność i wyjątkowość.

Od teraz można zakupić wszystkie aktualne modele z kolekcji z każdego miejsca na świecie! Oprócz swoich ubrań projektantki również proponują odpowiednio dobrane dodatki: buty, biżuterię, torebki, (głównie stawiając na polskich twórców) tak aby można było dokonywać zakupów kompleksowo.

Autorki przedsięwzięcia wyszły szerzej z proponowanym asortymentem, wzbogacając sklep o współczesny design oraz sztukę prezentowaną przez nowe pokolenie artystów. Ideą pomysłu jest skupienie ludzi zajmujących się różnymi dziedzinami takimi jak: formy przemysłowe, przedmioty, grafika, malarstwo, fotografia i uczynienie ze sklepu online czegoś w rodzaju wirtualnej galerii z możliwością dokonywania zakupów. Z racji wrażliwości i zamiłowania do piękna, projektantki swoją internetową platformę chcą wykorzystać do promocji artystów, których cenią za ich twórczość.

Skupienie w sieci nietuzinkowych, niszowych artystów, ciekawych produktów, designu i sztuki jest w pewnym stopniu realizacją planu stworzenia w przyszłości rzeczywistego Loft Concept Store, działającego na podobnej zasadzie co galeria online.

Więcej na www.zemelkapirowska.com/store/

Polecamy!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas