Designteka

wnętrza

Oświetlenie MILO

23.07.2014

MILO to dekoracyjne oświetlenie do wnętrz – tercet: światło – szkło – roślinność, żyjące we wzajemnej symbiozie. Najlepiej czują się w niej efektowne rośliny kwitnące. Lampa eksponuje je i dostarcza dodatkowego światła, które pozytywnie wpływa na każde kwitnienie. W codziennym biegu rzadko mamy czas, żeby zwolnić chociaż na chwilę i pozachwycać się pięknem otaczającego nas świata tak jak ono na to zasługuje. Milo pokazuje nam jak zwolnić i dostrzec na nowo cuda natury w spokojnym, domowym zaciszu. Klosz został zaprojektowany tak, by wewnątrz była odpowiednia cyrkulacja powietrza i swobodnie można było wyjmować i doglądać umieszczoną w środku roślinę z doniczką. Lampa skierowana jest do roślin doniczkowych kwitnących małych i średnich, które potrzebują dużych ilości światła aby kwitnąć.

MATERIAŁY:

Szkło, impregnowane drewno klonowe, aluminium malowane proszkowo, żarówka ledowa o temperaturze barwowej 4000–6000 K, która wspomaga kwitnienie i krzewienie się roślin.

TECHNOLOGIA:

Szkło wykonane metodą “cicho-dmuchaną” formowaną ręcznie na formie.

LIGHTOVO – czyli studio projektowe tworzą dwie dziewczyny, Agnieszka i Zuzanna. Idealistki kochające życie. ”Zarówno nazwa jak i założenia naszego studia w linii prostej nawiązują do radości i ciepła, które wynika z obcowania ze światłem. Nie ma znaczenia czy jest to zachód słońca czy lampa ze 100-watową żarówką postawioną na biurku. W tworzeniu naszego oświetlenia stawiamy na połączenie innowacyjnych technologii świetlnych z najwyższej jakości materiałami. Nie boimy się eksperymentować z nowymi technologiami produkcji, po to by osiągnąć upragniony efekt. Wierzymy, że nic tak jak oświetlenie nie jest w stanie nadać wnętrzu charakteru.”

Manufactured in Poland.

Więcej na:

www.lightovo.com

www.facebook.com/Lightovo

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas