Designteka

wnętrza

Oświetlenie od Kaspa

13.08.2015

Nowa na polskim rynku marka produktów oświetleniowych stworzona przez Pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Adresowana do odbiorców doceniających stylistykę produktu, zwracających uwagę na jakość, detale wykończenia, formę oraz śledzących trendy w wyposażeniu wnętrz.

W jej ofercie znajdziemy szeroki wybór opraw wiszących i kinkietów. Kaspa tworzy proste formy szklanych brył w metalowych ramach, lampy zarówno z transparentnymi kloszami jak i w kształcie wiszących oprawek do których wystarczy wkręcić żarówkę. Minimalistyczny kierunek jaki obrała KASPA w swoich produktach, podkreślają różnego rodzaju kinkiety ścienne oraz przysufitowe reflektory oparte na technologii LED.

Tak o powstaniu marki opowiadają jej twórcy – Katarzyna Hanus i Paweł Szymański:

„… wszystko zaczęło się 15 lat temu gdy zakochaliśmy się w świetle i formach jakie może przyjąć. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie, kształciliśmy się rozwijając naszą ogromną pasję. Obserwowaliśmy świat patrząc przez piękne szkła kloszy, przyglądając się metalowym konstrukcjom, nowym technologiom, by jednego dnia zdobyć się na odwagę i podjąć wyzwanie stworzenia własnej kolekcji lamp.

Sprzyjało nam szczęście, napotkaliśmy na swej świetlnej drodze wielu ludzi, którzy pochylili się nad naszym marzeniem i wspierali nas w osiągnieciu celu.

I oto nadszedł przełomowy dla nas moment, w którym po kilkunastu miesiącach prac związanych z przygotowaniem kolekcji możemy zaprezentować ją Państwu. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasze produkty zachwyciły nie tylko stylem i designem, ale przede wszystkim doskonałą jakością. Są to nasze polskie lampy, wykorzystujące rodzime surowce i myśl choć inspirowana zagranicznymi wojażami i obserwacjami także jest nasza.

Chcielibyśmy, aby KASPA kojarzyła się z ciekawym i oryginalnym wzornictwem produktów, doskonałą jakością, wiarygodnością cen, żeby zachwycała nie tylko ofertą, ale także profesjonalnym doradztwem i pomocą w procesie wyboru lamp. Jesteśmy dumni z tego, że podążyliśmy za światłem, a ono zaprowadziło nas aż tutaj. Teraz my chcemy podzielić się nim z Państwem. Zapraszamy do naszego świata, świata KASPY…”

Kasia i Paweł

Więcej na www.kaspa.com.pl

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas