Designteka

wnętrza

Otwarcie showroomu COMITOR

17.10.2016

Otwarcie największego w Polsce showroomu COMITOR.

20 października 2016 r. w warszawskiej Domotece odbędzie się uroczyste otwarcie jednego z największych w Europie showroomów, gdzie można podziwiać takie marki jak: BLANCO, BEST, NOVY i KÜPPERSBUSCH. Salon należy do firmy Comitor, będącej wyłącznym importerem i dystrybutorem tych marek na terenie Polski.

Na zaproszonych gości – architektów, projektantów wnętrz i przedstawicieli mediów czeka potężna dawka merytorycznej wiedzy. Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele współpracujących marek, którzy wygłoszą tego dnia prelekcje: Ralf Zukunft z firmy BLANCO, Andrea Heiner-Kruckas z KÜPPERSBUSCH, Rossano Bartolini i Roberto Leo reprezentujący BEST oraz Carlos Wanzeele – dyrektor generalny NOVY. Spotkanie to będzie okazją do zapoznania się z oferowanymi produktami marek, których bezpośrednim dystrybutorem jest COMITOR. Gości czeka także mnóstwo atrakcji, między innymi konkursy z wartościowymi nagrodami, upominki oraz pyszny poczęstunek z restauracji Halka, której właścicielami są architekci! Całość poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Dorota Gardias.

Wnętrze showroomu zaprojektowała Agata Kotowska – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, od 20 lat prowadząca własną pracownię architektoniczną.

– Od lat współpracowałam z firmą Comitor, a Blanco była jedną z moich ulubionych marek zlewozmywaków i baterii kuchennych, dlatego bez namysłu przyjęłam propozycję zaprojektowania tego showroomu – tłumaczy Agata Kotowska. – To była bardzo intensywna praca całego zespołu: architektów, inżynierów instalacji, wykonawców budowlanych oraz doskonale zorganizowanej stolarni.

Warszawski showroom firmy Comitor jest największym tego typu obiektem w Polsce i jednym z największych w Europie. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można je jeszcze przed zakupem uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne wi-fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny wyświetlający prezentacje produktów, co ma ułatwiać klientowi końcowemu podejmowanie decyzji zakupowych.

Showroom COMITOR w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA

ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa

20 października 2016 r. (czwartek) godz. 17.00-21.00

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów!

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Potwierdzenie chęci uczestnictwa można wysłać na adres: olga@okkpr.pl lub zadzwonić 882 444 811.

Więcej na:

www.comitor.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas