Designteka

wnętrza

Outlet Mesmetric

29.06.2016

Outlet Mesmetric – oryginalne wzornictwo w zasięgu ręki! Oryginalne produkty najwyższej jakości znanych marek, sygnowane nazwiskami sławnych designerów w bardzo atrakcyjnych, obniżonych nawet o połowę cenach. Brzmi jak bajka, ale jak się okazuje, jest to jak najbardziej realne. Salony często organizują wyprzedaż nowych produktów poekspozycyjnych lub posezonowych z dużymi rabatami. Warto z nich skorzystać.

Mieszkanie dobrze urządzone, wyposażone w najlepszej jakości meble i przedmioty użytkowe nie tylko robi wrażenie na gościach, ale przede wszystkim sprawia, że przez wiele lat nie musimy się martwić o zmianę jego przestrzeni. Doskonale wiedzą o tym architekci i projektanci wnętrz, zachęcając do przemyślanych zakupów i proponując nam ponadczasowe oraz trwałe produkty cenionych marek. Często wiąże się to z dużymi wydatkami, jednak gdy spojrzymy na tę kwestię, jak na wieloletnią inwestycję, która na dodatek szybko się zwróci, opłaca się poszukać konkretnych oszczędności.

Jeśli zależy nam na kupnie kultowych przedmiotów, zaprojektowanych przez światowej sławy designerów w kwotach, które nie rujnują budżetu, a przy tym jesteśmy przeciwnikami tanich podróbek z Chin, warto odwiedzić outlet salonu Mesmetric w Warszawie lub jego internetowy odpowiednik. Znajdziemy tam produkty takich światowych marek, jak  Giorgetti, Vitra, Moooi, Tom Dixon, Lee Broom, Artemide, Muuto, Meridiani, And Tradition, Carl Hansen, Kartell i wielu innych, znanych z doskonałego wzornictwa oraz jakości w naprawdę przystępnych cenach.

Zaopatrzymy się tu zarówno w designerskie lampy, dywany, krzesła i stoły, jak i w wygodne, ponadczasowe sofy, fotele czy bufety i szafki oraz przedmioty dekoracyjne. Rabaty, na które możemy liczyć, sięgają nawet połowy ceny wyjściowej, a co za tym idzie kilkuset, a czasem nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Takie okazje cenowe wiążą się z posezonową wyprzedażą lub wprowadzaniem przez producentów nowych kolekcji. Co ważne, wszystkie produkty są nowe i najwyższej jakości, a przy tym mamy pewność, że to oryginały.

Outlet salonu Mesmetric mieszczący się w Warszawie przy ul. Burakowskiej i jego odpowiednik online to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają przedmiotów dostępnych od ręki w dobrych cenach. Jest także niezwykle pomocny architektom, którzy chcą „przymierzyć” meble do projektowanego przez nich wnętrza lub błyskawicznie uzupełnić i pomyślnie zakończyć prowadzone inwestycje. A wszystko można wygodnie sprawdzić w każdej chwili online.

Więcej na www.mesmetric.com/outlet

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas