Designteka

wnętrza

Piekarnik myMenu nagrodzony

24.02.2015

Przemyślane wzornictwo urządzeń kuchennych oraz innowacje technologiczne zastosowane przez Franke sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowym, w którym z przyjemnością będziemy przygotowywać posiłki i przyjmować gości. Systemy kuchenne Franke zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, są funkcjonalne i spójne stylistycznie. Dzięki temu każdego roku zdobywają nagrody i wyróżnienia w najbardziej prestiżowych konkursach wzorniczych.

Kolejną już nagrodę otrzymał właśnie piekarnik myMenu. Tym razem został laureatem konkursu TOP DESIGN award 2015. Jury doceniło doskonałą estetykę urządzenia, wyjątkowy design oraz nowoczesne technologie, takie jak DCT (Dynamic Cooking Technology), możliwość pieczenia na 4 poziomach jednocześnie oraz możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem tabletu lub smartfonu.

Celem TOP DESIGN award jest promocja wyjątkowego wzornictwa, na najwyższym, światowym poziomie.

Jury konkursu złożone z najlepszych specjalistów w dziedzinie designu, wybrało 21 produktów, które wzięły udział w finałowym etapie, podczas wystawy, w ramach arena DESIGN 2015 w Poznaniu.

Laureatów poznaliśmy 17 lutego 2015 podczas uroczystej gali. Piekarnik Franke myMenu otrzymał tytuł TOP DESIGN award 2015 w kategorii Kuchnie.

Zwycięstwo w konkursie jest potwierdzeniem, że myMenu stanowi perfekcyjne połączenie wybitnej jakości wzorniczej, ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania. Kluczowe jest tu również zastosowanie zaawansowanej technologii, która stanowią prawdziwą rewolucję w korzystaniu z piekarników.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas