Designteka

miejsca

Piękne wnętrza Connectmedica

08.05.2012

Connectmedica to pierwsza w Polsce agencja w pełni full-service dedykowana zintegrowanej komunikacji dla zdrowia.

Zdrowie to najnowszy trend rozwoju tożsamości brandów, produktów i usług FMCG. Connectmedica pomaga firmom w nadawaniu swoim markom unikalnego charakteru pro zdrowotnego w komunikacji za pośrednictwem nowych jak i klasycznych mediów. Connectmedica czerpie z wieloletniego doswiadczenia swoich pracownikow na rynku lekow Rx I OTC pracujacych w synergii z ambitnym zespolem kreatywnym realizujacym sie do tej pory w najwiekszych agencjach reklamowych.

Connectmedica to 65 osobowy zespół specjalistów pracujących na rogu ul. Domaniewskiej i Wołoskiej w Warszawie gdzie wyrosła polska dolina firm farmaceutycznych. Mieszczą się tutaj biura wszystkich kluczowych firm oraz agencji reklamowych.

Na najwyższym piętrze budynku Mokotów Nova dołączyła swoim nowoczesnym, w skandynawskim minimalistycznym stylu, Connectmedica. Projekt biura A.Kostrzewy podkreśla lokalizację z przepięknym widokiem na cały Mokotów.

Connectmedica na 1000m2 posiada własne studio telewizyjne, kantynę, otwarte obszary pracy wraz z dedykowanymi miejscami spotkań w przeszklonych przestrzeniach. Minimalizmowi biura sprzyja biała żywiczna podłoga. W całym biurze rozmieszczonych jest ponad 50 telewizorów plazmowych, służących zespołowi zarówno do pracy, monitorowania projektów, podglądu relacji telewizyjnych jak i relaksu.

Do ciekawostek należy także otwarta recepcja w której nie ma klasycznego standu dla recepcjonistki. W ich miejsce stoją 4 wielkie skórzane fotele na przeciwko których na ścianie zainstalowane jest 8 plazm wyświetlających czas i czarno białe zdjęcia zespołu, nawiązując niechcący do sławnego pokoju architekta z filmu Matrix. Recepcje otaczają przeszklone pokoje spotkań oraz przestronne korytarze o geometrycznych zakrzywieniach.

Biuro projektowaliśmy bez kompleksów polskich biurowców. Myślę, że nasza koncepcja miejsca pracy jest wyjątkowa także na tle innych przestrzeni z USA i Europy, co czyni je kolejnym fajnym skrawkiem przestrzeni na mapie Warszawy – mówi Igor Gnot, współtwórca projektu i członek zarządu Connectmedica.

Zdjęcia: Szymon Polański

Więcej na www.facebook.com/Connectmedica

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas