Designteka

wydarzenia

Plebiscyt Fajna Rzecz 2011

04.05.2011

Wystartował pierwszy plebiscyt organizowany przez SO POLISH. Każdy może oddać głos na jeden z blisko 500 produktów znajdujących się w ofercie galerii. Trzy artykuły, które zdobędą największą ilość punktów, otrzymają wyróżnienie Fajna Rzecz 2011.

Plebiscyt SO POLISH daje możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów od polskich projektantów. O tym, kto otrzyma wyróżnienie, przekonamy się już po 30 czerwca 2011. Wtedy to okaże się, czy wśród zwycięzców pojawią się przedmioty wielokrotnie już nagrodzone przez niejedno jury, czy może te mniej jeszcze znane, ale już cieszące się dużą sympatią użytkowników.

Głosy należy oddawać pod adres sopolish@sopolish.pl, wraz z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru. Każdy uczestnik w podziękowaniu za udział w plebiscycie otrzyma kupon rabatowy -10% na jednorazowe zakupy w SO POLISH. Z rabatu można skorzystać do 30 czerwca 2011.

Do grona SO POLISH należą aktualnie następujący projektanci i grupy projektowe: Aleksandra Teodorczyk, Boogie Design, Magdalena Jakubowska-Miąsek, CablePower, Clinic of Design, Magdalena Bojarowska, DBWT, Gabriela Gaul-Kucharczyk, Szymon Hanczar, Magdalena Gzowska-Hazuka, Kafti Design, Iwona Kosicka, Kasia Cebulak, Agnieszka Zielińska, Katarzyna Herman-Janiec, Puff-Buff Design, Purol Design, Robert Szuba, Tabanda oraz Sebastian Jachimowicz. W ostatnim miesiącu dołączyli do nas również Marta Niemywska, Dawid Grynasz, Marcin Laskowski oraz Grupa A0, czyli Monika Piechowicz i Jacek Wrzosek. Lista kandydatów do tytułu Fajna Rzecz 2011 jest więc długa. Każdy z głosujących z pewnością znajdzie na niej swojego faworyta.

Więcej na www.sopolish.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas