Designteka

wydarzenia

Płytki City Cersanit

29.02.2016

Płytki City Cersanit nagrodzone Perłą Ceramiki 2015!

Znamy już najpiękniejsze kolekcje płytek 2015 roku. 11 lutego br. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2015, zorganizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wspólnie z firmą CAD Projekt K&A. To już 12 edycja plebiscytu, wyłaniająca co roku najlepsze propozycje z rodzimego rynku. W tym roku tytuł Perły Ceramiki zdobyła m.in. kolekcja City Cersanit!

Jury złożone z osób zawodowo związanych z projektowaniem wnętrz, wzornictwem i architekturą oraz przedstawiciele redakcji docenili niebanalne, zgodne z najnowszymi światowymi trendami wzornictwo i wysoką jakość produktów oferowanych przez Cersanit. W klasie standard Perłę otrzymała kolekcja City o surowym, minimalistycznym klimacie, idealnie wpasowującym się trend modnego, mieszczańskiego loftu.

Płytki bazowe w odcieniach szarości, połączono z ciekawymi motywami dekoracyjnymi, idealnie sprawdzającymi się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. W insertach Grey Metal i Light Grey Metal struktura imituje antypoślizgową podłogę z metalu. Dużego uroku dodają inserty Grey House, które umożliwiają układanie niekończącej się panoramy kamienic z dawnych lat. Nawiązujące do klimatu retro dekoracje Grey Geo i Light Grey Geo, z wzorem nakładających się na siebie ośmiokątów, ocieplają wnętrza wykończone minimalistycznymi, jednokolorowymi płytkami w odcieniach szarości.

Dzięki matowym płytkom ściennym i podłogowym łazienka lub kuchnia nabierze charakteru przypominającego wnętrze loftu, Obie propozycje, przypominające fakturą beton, dostępne są zarówno w tonacji szarej (Grey) jak i jasnoszarej (Light Grey).

Konkurs Perły Cermiki UE 2015 odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz.

Więcej na www.cersanit.com.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas