Designteka

wnętrza

Pod znakiem funkcjonalności!

06.02.2011

Nowa kolekcja BoConcept już od 1 marca.

Kiedy już starannie, zgodnie z naszym gustem i możliwościami wybierzemy meble do naszego mieszkania, a uzyskany efekt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami odczuwamy prawdziwą satysfakcję.Zawsze jednak możemy postawić poprzeczkę jeszcze wyżej i do listy naszych wymagań dołożyć funkcjonalność zarówno każdego mebla jak i całego wnętrza.

W najnowszej wiosennej kolekcji mebli BoConcept funkcjonalność znalazła się w centrum uwagi. Projektanci uważają, że nie warto inwestować w okazjonalnie używane meble. Zamiast tego lepiej kupić jeden i cieszyć się jego różnymi funkcjami. Większość nowych mebli może pełnić kilka funkcji, a tym samym znajdować zastosowanie w wielu pomieszczeniach naszego domu. Do takich rozwiązań należą okolicznościowe stoliki o regulowanej wysokości, z dodatkowym miejscem do przechowywania, rozkładane sofy i fotele, dwustronne komody, krzesła do pionowego składowania. Pomysły BoConcept zaakceptują z pewnością właściciele niewielkich mieszkań i osoby, które dobrze czują się w prostych, minimalistycznych wnętrzach.

Doskonałym przykładem wielofunkcyjnych rozwiązań jest nowa konsola – lekka, prosta, łatwa do rozłożenia czy przestawienia w inne miejsce. Złożona pełni funkcję niewielkiego biurka, stolika śniadaniowego czy półki na drobiazgi, po rozłożeniu uzyskujemy wygodny stół do jadalni. Konsola ma blat z forniru dębowego barwionego na czarno lub z białego lakieru, nogi ze stali szczotkowanej. Wymiary: W77xD120xG45/90 cm.

Rozkładany fotel Pinto, o klasycznym wyglądzie i niewielkich rozmiarach, zapewnia komfort i wygodę każdemu użytkownikowi. Składany podnóżek i regulowane oparcie pozwala wypoczywać w pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej, w salonie, gabinecie, przed telewizorem czy z laptopem na kolanach. Obicie z czarnej skóry lub szarej tkaniny Sazza, nogi ze stali szczotkowanej.

Nowa kolekcja mebli i dodatków BoConcept w sprzedaży od 1 marca 2011. W dniach 18.03.2011 – 30.04.2011 we wszystkich salonach w Polsce – specjalne, niższe o 10% ceny na wybrane wielofunkcyjne meble z kolekcji 2010/2011. W promocji: rozkładane stoliki i stoły do jadalni Occa, pufy Xtra, sofy Melo.

Więcej na www.boconcept.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas